Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Projekty domów

3 posters

Go down

Projekty domów Empty Projekty domów

Pisanie by muvik Sro Sty 20, 2021 1:12 pm

Cześć, możecie mi powiedzieć, jak oceniacie tę pracownię
03-112 Warszawa ul. Uczniowska 14 (Białołęka)
tel. (22) 676 66 83, kom. 600 392 884
email: mgprojekt@mgprojekt.com.pl
Jeśli chodzi o projekty? Bo ja mam na oku u nich ten rysunek https://www.mgprojekt.com.pl/wspanialy-2 i muszę wiedzieć, jak z robotami na podstawie ich projektów.

muvik
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 21
Data rejestracji : 15/01/2021

Powrót do góry Go down

Projekty domów Empty Re: Projekty domów

Pisanie by oszela Sro Sty 19, 2022 7:20 pm

Jeśli chodzi o projekty domów to ja polecam te z biura Archon+. I ja i moi bracia kupowaliśmy od nich projekty i w domach już mieszkamy dlatego mogę śmiało powiedzieć, że na etapie budowy nie pojawiały się żadne problemy, ekipy budowlane były zadowolone widząc projekt i jego przygotowanie. Projekty są zgodne z obowiązującym prawem budowlanym, dostępne do zakupu z aktualnym kosztorysem który również znacznie ułatwia zaplanowanie oraz realizację budowy.

oszela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 94
Data rejestracji : 27/11/2021

Powrót do góry Go down

Projekty domów Empty Re: Projekty domów

Pisanie by prezes Wto Lut 20, 2024 5:48 pm

Firma ModernHouse https://modernhouse-projekty.pl/kategoria-produktu/projekty/ oferuje bezpłatne usługi, takie jak analiza działki, co wydaje mi się być bardzo przydatne. Czy ktoś skorzystał z tej opcji? Chciałbym dowiedzieć się, jak ta usługa wpłynęła na wybór projektu domu i czy pomogła w optymalizacji przestrzeni pod kątem specyfiki działki, na przykład w przypadku projektów domów na wąską działkę.
prezes
prezes
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 117
Data rejestracji : 18/03/2022

Powrót do góry Go down

Projekty domów Empty Re: Projekty domów

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach