Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

18 sposobów na zarabianie pieniędzy bez zdobywania pracy

5 posters

Go down

18 sposobów na zarabianie pieniędzy bez zdobywania pracy Empty 18 sposobów na zarabianie pieniędzy bez zdobywania pracy

Pisanie by ceriser673 Wto Gru 29, 2020 9:59 am

Bardzo często, wielu z nas nie ma wystarczającej ilości pieniędzy. I wtedy pojawia się pytanie, i gdzie go dostaniemy?

Zdobądź pracę, weź pożyczkę lub pożycz od przyjaciół. Wszystko! W tym momencie, na wielu końcach wyobraźni.

Postanowiłem wymyślić i napisać kilka sposobów na zarobienie pieniędzy innych niż zatrudnienie z pensją. Przetestowałem większość z tych sposobów na sobie i zdecydowanie mogę powiedzieć, że działają.

I tak:

Sprzedawanie usług innych ludzi. Około 5 lat temu rysowałem portrety na zamówienie ze zdjęcia, potem się nim znudziłem. A ja znalazłem artystkę, wydałem jej rozkazy i wziąłem za to 20%. Istnieje wiele możliwości zarabiania pieniędzy.
Marketing sieciowy. Teraz wybór firmy sieciowej powinien być bardzo ostrożny. Jest wiele firm, które oszukują łatwowiernych ludzi w poszukiwaniu pieniędzy. Ale istnieją prawdziwe firmy, które są uczciwe w swoich warunkach. Dużym plusem, oprócz zarabiania pieniędzy, jest trening. W wielu firmach sieciowych szkolenia, dla swoich przedstawicieli, są bezpłatne.
Arbitraż drogowy. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z reklamą i nie masz zasobów z dużym natężeniem ruchu, ta metoda będzie dla Ciebie trudne. Chodzi o to, aby przyciągnąć ludzi do kliknięcia na Twój link polecający. Jeśli osoba kliknie w link i dokona zakupu - dostaniesz pieniądze. Istnieje kilka odmian arbitrażu - pay per signup, pay per click i pay per purchase. Istnieją wyspecjalizowane platformy do arbitrażu.
Zrobić coś własnymi rękami. Mam przyjaciela, który zajmuje się wykonywaniem doskonałych ramek i napisów objętościowych z drewna. Ta działalność przynosi mu przyjemność i dobry dochód.
Świadczyć usługi, w których się rozumie. Na przykład, aby naprawić komputery, zainstalować oprogramowanie lub przetłumaczyć tekst z obcego języka, itp. Stamtąd możesz zrobić z tego prawdziwy biznes. Zbuduj system i zatrudnij pracowników do wykonania tych usług.
Zainwestuj w prawdziwy biznes. Obecnie istnieje wiele nowych firm, które potrzebują inwestycji na rozwój. Metoda ta pozwala na uzyskanie od 30 do 100% na zainwestowanych środkach, ale ryzyko utraty inwestycji jest również wysokie.
Forex. Handel na rynku walutowym z wystarczającą ilością badań może przynieść dobre pieniądze. Ale bądźcie gotowi do rutynowej pracy przed komputerem. Niektórym ludziom może się to wydać nudne. Pewnie dlatego zrezygnowałem z tej działalności.
Granie w kasynie https://darmowegry-online.pl/
Inwestowanie w rachunki PAMM, Akcje, Obligacje, fundusze inwestycyjne itp. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze, upewnij się, że rozumiesz, jak je odzyskasz. Uważajcie na siebie.
Zakup nieruchomości i jej wynajem. Nie nadaje się dla wszystkich.
Wynajmij mieszkanie na długoterminowy czynsz i wynajmij je. Ale jest ważna sprawa; jeśli masz zamiar to zrobić, to musisz to zrobić w przejrzysty sposób. To właśnie właściciele wynajmowanego mieszkania muszą być świadomi tego biznesu.
Kup samochód i wynajmij go. To może być ciężarówka lub samochód. Albo specjalny pojazd.
Organizować święta i uroczystości. Temat jest bardzo szeroki, kto jest zainteresowany - idź na niego!
Stwórz sklep internetowy. Ostatnio wiele osób chodzi w tej okolicy. Ale jak bardzo jest to opłacalne, nie mogę powiedzieć. Są jednak ludzie, którzy odnieśli z tym wielki sukces.
Zapewnij płatne konsultacje na temat, w którym znasz się lepiej niż ktokolwiek inny. Zawód mentora, który oferuje ludziom sposób na rozwiązanie ich problemów, jest powołaniem i naprawdę poważną pracą. To taki zawód, który rozpala we mnie ogień. Więc jeśli masz jakieś pytania dotyczące biznesu, napisz do mnie.
Zarabiając pieniądze z twoich talentów. Jeśli jesteś dobry w tańcu/śpiewaniu/malowaniu, możesz to sprzedać. Każdy ma talent. Nawet jeśli uważasz, że nie ma w tobie nic szczególnego - i tak możesz zrobić coś lepszego niż ktokolwiek inny. Pomyśl tylko, co to może być.
Pomoc w sprzedaży rzeczy za % dla tych, którzy nie mogą zrobić tego sami. Na przykład samochód, lub specjalne wyposażenie w wiosce dziadka, który nie wie, jak obsługiwać Internet. Znalezienie kogoś, kto chce coś sprzedać, nie jest trudne. Następnie wystarczy umieścić ogłoszenie o sprzedaży na bezpłatnych tablicach ogłoszeń i obróbce uchwytów.
Usługi dla freelancerów. Istnieją zadania, do których nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności, talentów ani wiedzy. Musisz tylko poświęcić swój czas na ich realizację. Na przykład, aby ponownie wpisać tekst z notatki audio. Inni ludzie są skłonni za to zapłacić. Oto usługi, na których można znaleźć takie zamówienia: http://freelance.ru/ https://www.fl.ru/ http://work-zilla.com/
Kupować tańsze towary sprzedawać droższe. Klasyczna zasada spekulacji. Znajdź produkt, na który jest popyt, dowiedz się, gdzie można go kupić taniej niż na rynku. Być może będzie to producent lub hurtownik. A potem pomyśl o marketingu, gdzie ten produkt może być sprzedawany z zyskiem.
Jest wiele innych opcji - jak zarabiać pieniądze. Jeśli masz swój własny sposób na legalne zarabianie pieniędzy, umieść go w komentarzach do tego wpisu.

ceriser673
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 2
Data rejestracji : 28/12/2020

Powrót do góry Go down

18 sposobów na zarabianie pieniędzy bez zdobywania pracy Empty Re: 18 sposobów na zarabianie pieniędzy bez zdobywania pracy

Pisanie by PatkaM Nie Kwi 11, 2021 8:16 am

Pomysłów dużo, ale jednak praca to najlepszy:) Może zamiast kombinować warto poszukać sobie dobrej pracy? Starą zawsze można zmienić. Ja mieszkam w Warszawie więc możliwości mam dużo. Po ogłoszenia i oferty pracy Warszawa - portal FACHPRACA będzie dobrym pomysłem, szczególnie jak już macie konkretny zawód, techniczny.

PatkaM
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 80
Data rejestracji : 06/10/2019

Powrót do góry Go down

18 sposobów na zarabianie pieniędzy bez zdobywania pracy Empty Re: 18 sposobów na zarabianie pieniędzy bez zdobywania pracy

Pisanie by janek332 Pią Cze 04, 2021 6:24 pm

„Gdybyś NAGLE stracił źródło dochodu, reputację, pieniądze oraz kontakty...
...co byś zrobił w pierwsze 30 dni, aby zacząć wszystko od nowa?”

Zacznij NOWE ŻYCIE
Spraw, by ludzie sami do Ciebie przychodzili
i korzystali z tego co sprzedajesz.

http://bit.ly/hello-click

janek332
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1179
Data rejestracji : 05/08/2020

Powrót do góry Go down

18 sposobów na zarabianie pieniędzy bez zdobywania pracy Empty Re: 18 sposobów na zarabianie pieniędzy bez zdobywania pracy

Pisanie by Sowa90 Sro Lip 28, 2021 9:27 pm

Według mojego znajomego, który od lat sie tym zajmuję, najlepszą metodą jest inwestycja w działki. Dlatego ja zaczęłam interesować się działkami inwestycyjnymi na Śląsku i idąc, tym tropem trafiłam na tę firmę https://metropolis.pl/nieruchomosci-sprzedaz/. Na samym początku zaznaczyłam, że jestem kompletnym nowicjuszem, a mimo to potraktowano mnie poważnie, między innymi dlatego skorzystałam z ich usług i wam polecam!

Sowa90
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 13
Data rejestracji : 26/06/2021

Powrót do góry Go down

18 sposobów na zarabianie pieniędzy bez zdobywania pracy Empty Re: 18 sposobów na zarabianie pieniędzy bez zdobywania pracy

Pisanie by sarcia Pią Lut 11, 2022 8:05 pm

Nie wiem jak zdobywać inaczej pieniądze jak nie po przez pracę. Nawet na inwestycje potrzebny jest kapitał. Dlatego też jeśli ktoś szuka zarobku to praca Warszawa będzie najlepszym rozwiązaniem

sarcia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 192
Data rejestracji : 21/05/2021

Powrót do góry Go down

18 sposobów na zarabianie pieniędzy bez zdobywania pracy Empty Re: 18 sposobów na zarabianie pieniędzy bez zdobywania pracy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach