Przemek Jurek Trener Personalny Lublin

2 posters

Przemek Jurek Trener Personalny Lublin Empty Przemek Jurek Trener Personalny Lublin

Pisanie by Mixon2 Nie Kwi 14, 2024 9:58 pm

Zapraszam do skorzystania z usług Przemka Jurka, doświadczonego Trenera Personalnego w Lublinie. Przemek pracuje w sieci siłowni CityFit Lublin i oferuje kompleksowe wsparcie w osiąganiu Twoich celów fitnessowych. Jego wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną opiekę i indywidualne podejście do każdego klienta.

Jako Trener Personalny Lublin, Przemek pomoże Ci opracować spersonalizowany plan treningowy, dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Bez względu na to, czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, czy też wymodelować swoje ciało, Przemek będzie Cię motywować i wspierać na każdym kroku.

Współpracujemy również z Dietetykiem Lublin oraz dietetykiem klinicznym Lublin, aby zapewnić Ci kompleksowe wsparcie w dbaniu o zdrowie i kondycję. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej przemekjurek.pl. Skontaktuj się z nami pod podanym numerem telefonu komórkowego: +48 572 413 764. Nasza siłownia jest czynna codziennie, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 7:00 do 22:00.Przemek Jurek Trener Personalny Lublin

Mixon2
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 234
Join date : 18/05/2022

Przemek Jurek Trener Personalny Lublin Empty Re: Przemek Jurek Trener Personalny Lublin

Pisanie by Grzesiek13 Pon Kwi 15, 2024 9:21 am

W jaki sposób Wy dbacie o swoje zdrowie?

stebnówka słupowa 2-igłowa z potrójnym transportem

Grzesiek13

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

- Similar topics