Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Piękna łazienka

+34
Ewelaa213
xtreutel
schaden.lea
kamila230
Vookk32
Beti22
stanford.abernathy
reynolds.yoshiko
szarlottka
Krysia1
Mixon2
sajmon
Bartek90
Jolka
nina83
joanna
Dżess
Hakuna31
skubi
franka
MonikaGa
bociek
Hommmar
Bonia
Zdzisio92
Tymoteusz1
jusiaq1
setka
Sowa90
Grzesiek13
sowiet
Sara212
patcat
Marzena21
38 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Piękna łazienka - Page 3 Empty Re: Piękna łazienka

Pisanie by bociek Pon Wrz 18, 2023 4:40 pm

Ostatnio chciałem kupić odpowiednią wannę do łazienki w moim domu i znajomy podpowiedział mi, że sklep Świat Łazienek ma bardzo duży wybór takich produktów. W wolnej chwili muszę przejrzeć ich rekomendacje i wybrać konkretny produkt. Jeśli macie inne propozycje sklepów, to dajcie znać.

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Piękna łazienka - Page 3 Empty Re: Piękna łazienka

Pisanie by Krysia1 Pon Lis 27, 2023 6:20 pm

Jeżeli chodzi o łazienkę to przyda się oferta tego warszawskiego salonu https://www.szafkilazienkowewarszawa.pl/grzejniki-lazienkowe który ma wszelkie wyposażenie łazienkowe. Zakupisz tam nie tylko meble czy wyposażenie ale i grzejniki. Ich produkty to jakość i dobra cena oraz nowoczesny design więc na pewno znajdziesz coś w swoim stylu.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Piękna łazienka - Page 3 Empty Re: Piękna łazienka

Pisanie by Enyo Sro Sty 03, 2024 3:29 pm

Jestem obecnie w trakcie remontu łazienki i stoję przed ważnym wyborem – jaką wannę wolnostojącą wybrać? Przejrzałem ofertę na stronie https://wellispolska.com.pl/kategoria-produktu/wanny-wolnostojace/ i zastanawiam się nad kilkoma modelami. Chciałbym poznać Wasze doświadczenia i opinie na temat wanien wolnostojących. Czy ktoś już z Was miał okazję korzystać z produktów tej firmy? Czy może polecicie mi jakiś konkretny model? Zależy mi zarówno na funkcjonalności, jak i estetyce. Z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie!
Enyo
Enyo
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 84
Join date : 04/03/2023
Age : 34

Powrót do góry Go down

Piękna łazienka - Page 3 Empty Re: Piękna łazienka

Pisanie by Michalina676 Pią Lut 09, 2024 12:09 pm

A jak będziecie chcieli też dopasować odpowiednią baterię umywalkową do swojej łazienki to na pewno warto sobie też sprawdzić markę Sotbe https://sklep.sotbe.com/ u których bez problemów znajdziecie piękne, dobrze wykonane i dostępne w naprawdę dobrej cenie baterii umywalkowych zarówno w wersji chromowanej, jak i czarnej. No i od razu dopasujecie wersje do wanny, czy kabiny prysznicowej.

Michalina676
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 32
Join date : 28/10/2022

Powrót do góry Go down

Piękna łazienka - Page 3 Empty Re: Piękna łazienka

Pisanie by Kacper77 Sob Mar 30, 2024 11:17 pm

A czy widzieliście już propozycje na stronie https://jazdzewski.com.pl/salon-lazienek/? To miejsce pełne inspiracji i pomysłów na to, jak wyposażyć swoją łazienkę w najlepszy sposób. Znajdziecie tam wszystko, czego potrzebujecie, od mebli po akcesoria, by stworzyć funkcjonalną i stylową przestrzeń. Zdecydowanie warto zajrzeć, jeśli planujecie remont łazienki w najbliższym czasie!

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 503
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

Piękna łazienka - Page 3 Empty Re: Piękna łazienka

Pisanie by Hakuna31 Czw Kwi 04, 2024 12:35 pm

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszym wyposażeniem do łazienki, w tym np. toalety . Oferta tego sklepu jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 552
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Piękna łazienka - Page 3 Empty Re: Piękna łazienka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach