Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przestrzeń publiczna

Go down

Przestrzeń publiczna Empty Przestrzeń publiczna

Pisanie by Zdzisio92 Czw Gru 28, 2023 4:44 pm

Chciałam podzielić się z Wami ciekawym artykułem, który znalazłam na stronie https://www.lawkaogrodowa.pl/pl/blog/Porady-dla-samorzadow-jak-wybierac-lawki-miejskie-dla-swojego-miasta/34 Artykuł dotyczy porad dla samorządów dotyczących wyboru ławek miejskich dla miast. W tekście znajdziecie praktyczne wskazówki, jakie aspekty brać pod uwagę, wybierając ławki miejskie, aby spełniały one oczekiwania mieszkańców oraz harmonijnie wpisywały się w miejską przestrzeń. Autor omawia różne style i materiały, z których wykonane są ławki, podkreślając ich znaczenie dla komfortu i estetyki miejskich otoczenia. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany tematyką aranżacji przestrzeni miejskich lub pracuje w samorządzie, polecam zajrzeć na LawkaOgrodowa.pl i przeczytać ten artykuł. Może ktoś już miał do czynienia z wyborem ławek miejskich i ma własne doświadczenia do podzielenia się z resztą społeczności?

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach