Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rozwód w Gdańsku. Kogo polecacie?

3 posters

Go down

Rozwód w Gdańsku. Kogo polecacie? Empty Rozwód w Gdańsku. Kogo polecacie?

Pisanie by welly32 Sro Gru 27, 2023 7:44 pm

Jakiego prawnika specjalizującego się w rozwodach z Gdańska możecie mi polecić? Szukam i kompletnie nie wiem, na którego zwrócić uwagę. Obowiązkowo musi mieć doświadczenie i nie bać się nawet trudnych spraw.

welly32
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 83
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Rozwód w Gdańsku. Kogo polecacie? Empty Re: Rozwód w Gdańsku. Kogo polecacie?

Pisanie by sowiet Pią Gru 29, 2023 10:39 am

Przy ubieganiu się o alimenty, jednym z kluczowych elementów jest udowodnienie, że osoba zobowiązana do płacenia alimentów ma odpowiednie środki finansowe. W tym celu należy zebrać dokumentację finansową, taką jak oświadczenia o dochodach, wyciągi bankowe czy informacje o nieruchomościach. Ważne jest, aby być przygotowanym na możliwość, że druga strona może próbować ukryć swoje rzeczywiste dochody. Przydatne porady na temat zbierania dowodów i dokumentacji znajdziesz na https://jaw.pl/2023/11/jak-skutecznie-ubiegac-sie-o-alimenty/ i zwróć uwagę na każdy szczegół, który może wpłynąć na wysokość alimentów.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1028
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Rozwód w Gdańsku. Kogo polecacie? Empty Re: Rozwód w Gdańsku. Kogo polecacie?

Pisanie by zoa63 Pią Gru 29, 2023 8:29 pm

jak pierwszy raz korzystasz z usług prawnika, to normalne że nie wiesz jak się za to zabrać. Ja polecam skontaktować się z Panem Michałem Mindykowskim. To prawnik od rozwodów i spraw spadkowych i ma w tym ogromne doświadczenie. Nie mam wątpliwości, że nie wystraszy się nawet tych mocno komplikowanych spraw, bo i nimi nie jednokrotnie się zajmował.

zoa63
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 38
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Rozwód w Gdańsku. Kogo polecacie? Empty Re: Rozwód w Gdańsku. Kogo polecacie?

Pisanie by sowiet Sob Gru 30, 2023 9:49 am

Nie izoluj się społecznie podczas rozwodu. Utrzymywanie kontaktów z przyjaciółmi i rodziną może zapewnić wsparcie emocjonalne. Informacje, jak sobie radzić z izolacją, znajdziesz na https://klubmykobiety.pl/czego-nie-warto-robic-w-trakcie-rozwodu/ i pamiętaj, że wsparcie bliskich jest nieocenione w trudnych chwilach.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1028
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Rozwód w Gdańsku. Kogo polecacie? Empty Re: Rozwód w Gdańsku. Kogo polecacie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach