Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dobra restauracja

+9
Ewelaa213
bociek
karolinax79
sowiet
patcat
ozonee
jalinka
tetrus
Marzena21
13 posters

Go down

Dobra restauracja Empty Dobra restauracja

Pisanie by Marzena21 Czw Paź 08, 2020 2:38 pm

Skoro interesuje Cię właśnie ów problem to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia informacji na ów temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas bo rzeczywiście warto według mnie - http://kulinarnymiszmasz.pl .

Marzena21
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 10
Join date : 24/09/2020

Powrót do góry Go down

Dobra restauracja Empty Re: Dobra restauracja

Pisanie by tetrus Czw Paź 08, 2020 3:06 pm

We Wrocławiu bardzo dobrą restauracją i to pod każdym względem jest restauracja Rodzinna na Osobowickiej http://www.restauracjarodzinna.pl/. Można tam liczyć na wykwintną kuchnię polską, miły personel oraz bardzo gustownie urządzona sala bankietowa. Ten lokal prowadzi też jedzenie na wynos, ale głównym dochodem są przyjęcia rodzinne i imprezy zakładowe, lub firmowe, jak kto woli.

tetrus
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 7
Join date : 30/06/2019

Powrót do góry Go down

Dobra restauracja Empty Re: Dobra restauracja

Pisanie by jalinka Pon Paź 12, 2020 6:29 am

Z czystym sumieniem mogę polecić restaurację Bubbles w Warszawie, sama tam zabieram moją przyjaciółkę, gdy przyjeżdża do mnie na weekend. Bardzo lubimy tam zaglądać, gdyż panuje u nich przyjemna atmosfera, dzięki której czujemy się swobodnie, po kolacji zawsze zamawiamy koktajle, najbardziej do gustu przypadł nam Kir Royal.

jalinka
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 39
Join date : 05/02/2019

Powrót do góry Go down

Dobra restauracja Empty Re: Dobra restauracja

Pisanie by ozonee Wto Paź 20, 2020 11:45 am

Szukacie dobrej restauracji? To zdecydowanie musicie wpaść do restauracji Little Barrel mieszczącej się na ulicy Komisji Edukacji Narodowej 19 lok 2/5 w Warszawie. Poza tym nas wyróżnia domowe jedzenie i niesamowicie przyjemna atmosfera. Także nie ma na co czekać tylko wpadajcie do nas. Czekamy właśnie na Ciebie pamiętaj jesteśmy czyni codziennie. Także zapraszamy

ozonee
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 163
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Dobra restauracja Empty Re: Dobra restauracja

Pisanie by patcat Czw Paź 29, 2020 7:22 am

Jeśli chodzi o dobrą restaurację to na takie miano zdecydowanie zasługuje Restauracja U Wienawy w Warszawie. Już jej samo położenie wiele nam może powiedzieć, bo mieści się w samym sercu Warszawy czyli na Palcu Piłsudskiego. To jednak stąd ułani mieli bardzo blisko do każdego miejsca w Warszawie. W dodatku każdy doskonale wie, że nic nie przenosi w czasie lepiej niż dobra kuchnia, dlatego też w komponowaniu menu inspirują się upodobaniami wybitnych smakoszy dawnej Warszawy, czyli samym Bolesław Wieniawa-Długoszowski.

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Join date : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

Dobra restauracja Empty Re: Dobra restauracja

Pisanie by sowiet Pon Mar 07, 2022 6:56 pm

Chyba każdemu z nas zawsze zależy najbardziej na tym aby znaleźć taką restaurację, gdzie serwowane jest pyszne jedzenie. Ja wiem już z doświadczenia, że Lubin restauracja jest właśnie takim miejscem i oczywiście sam bardzo chętnie do niej zaglądam w wolnej chwili.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1020
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Dobra restauracja Empty Re: Dobra restauracja

Pisanie by karolinax79 Sro Kwi 20, 2022 1:50 pm

Czy znacie dobry sklep internetowy z różnymi testami płytowymi, wymazowymi? Szukam takiego i znalazłam stronę https://cleanserve.pl/ w swojej ofercie mają różnego rodzaju testy oraz sprzęt do mikrobiologii. Otwieram niebawem swoja pierwszą restaurację i chciałabym co jakiś czas sprawdzać czy jest wszystko w porządku z wydawanymi daniami. Czy ktoś z was zamawiał u nich? Smile

karolinax79
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 8
Join date : 17/03/2022

Powrót do góry Go down

Dobra restauracja Empty Re: Dobra restauracja

Pisanie by bociek Sro Kwi 27, 2022 1:45 pm

Moim zdaniem prowadząc własną restauracje nie ma co oszczędzać na sprzęcie gastronomicznym. Nie od dziś wiadomo, że im lepsze produkty czy sprzęt, tym potrawy wychodzą dużo smaczniejsze. Jeżeli bylibyście zainteresowani zakupem porządnej zmywarki, to ja od siebie polecam wam zerknąć na stronę tej firmy https://www.winterhalter.com/. To naprawdę sprawdzony producent, który oferuje sprzęt wysokiej jakości.

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Dobra restauracja Empty Re: Dobra restauracja

Pisanie by Ewelaa213 Sro Kwi 27, 2022 1:56 pm

A ja z własnego doświadczenia polecam wam sushi bar białystok Jak dla mnie jest to super opcja ponieważ mają tak wyśmienite jedzenie. Możecie bez problemu zamówić jedzenie od nich przez internet na wynos. Polecam

Ewelaa213
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 64
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

Dobra restauracja Empty Re: Dobra restauracja

Pisanie by Zdzisio92 Wto Maj 03, 2022 5:52 pm

Naszą ulubioną restaurację nad morzem znaleźliśmy zupełnie przypadkiem. Szliśmy brzegiem plaży z Gdańska do Sopotu i tam znaleźliśmy https://www.restauracjanadpotokiem.pl/ . Weszliśmy na kawę i mały deser, a skończyliśmy na pysznym obiedzie w fantastycznej atmosferze. Od tamtego dnia odwiedzamy to miejsce przy każdej okazji.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1352
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Dobra restauracja Empty Re: Dobra restauracja

Pisanie by jaspis_imprerial Czw Cze 09, 2022 12:08 pm

Ja swoją ulubioną restaurację również znalazłam przypadkiem bo przejazdem Smile niestety mam dość duży kawałek drogi bo to restauracja lubin ale i tak uwielbiam tam wracać

jaspis_imprerial
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 235
Join date : 15/04/2022

Powrót do góry Go down

Dobra restauracja Empty Re: Dobra restauracja

Pisanie by krzysztofpatyra60 Pon Cze 27, 2022 8:27 pm

Restauracja libanska warszawa LeCedre pyszne jedzonko, polecam każdemu kto lubi smaki libańskiej kuchni

krzysztofpatyra60
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 27/06/2022

http://rezerwuj-busy.pl/

Powrót do góry Go down

Dobra restauracja Empty Re: Dobra restauracja

Pisanie by Kacper77 Wto Cze 28, 2022 9:59 pm

Wszystko zależy kto co lubi. Uważam, że warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://lesnydwor.pl/bioli-trus . Znajdziecie tam wiele różnych dań. Warto przede wszystkim stawiać na sprawdzone miejsca, gdzie można zjeść z rodziną obiad czy kolację ze znajomymi. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Uważam, że warto odwiedzać nowe miejsca.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 488
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

Dobra restauracja Empty Re: Dobra restauracja

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach