Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

medycyna estetyczna

5 posters

Go down

medycyna estetyczna Empty medycyna estetyczna

Pisanie by Zdzisio92 Nie Paź 29, 2023 5:06 pm

Hej, zastanawiam się nad zabiegiem wolumetrii twarzy https://idealbeauty.pl/oferta/zabiegi-medycyny-estetycznej-warszawa/wolumetria-twarzy/ Wolumetria twarzy pozwala zachować atrakcyjny wygląd i zatrzymać oznaki starzenia w sposób bezpieczny i bezinwazyjny. Czy ktoś z Was podejmował się takiego zabiegu?

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1382
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

medycyna estetyczna Empty Re: medycyna estetyczna

Pisanie by Krysia1 Pią Lis 10, 2023 3:44 pm

Jeśli interesują cię zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to idealna będzie oferta tej kliniki https://the-clinic.pl/wskazania/cellulit/ Oni mają dostęp do najnowocześniejszego sprzętu jak i specjalistów. Mają zabiegi takie jak laseroterapia, chirurgia plastyczna czy ginekologia estetyczna. Na pewno dzięki nim uzyskasz zamierzone cele.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

medycyna estetyczna Empty Re: medycyna estetyczna

Pisanie by Zdzisio92 Wto Lis 28, 2023 8:13 pm

Ostatnio natknęłam się na artykuł na stronie https://mttp.pl/dlaczego-warto-wybrac-sie-do-chirurga-plastycznego/ który omawia kwestię wyboru chirurga plastycznego. Ciekawe spostrzeżenia na temat korzyści płynących z takiego podejścia. Jakie są Wasze opinie w tej sprawie?

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1382
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

medycyna estetyczna Empty Re: medycyna estetyczna

Pisanie by prezes Pią Gru 15, 2023 8:17 pm

Zabiegi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii wykonywane przy użyciu nowoczesnego sprzętu przez doświadczonych specjalistów znalazłem w ofercie Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address w Warszawie. Klinikę polecił mi dobry i bardzo zadowolony z ich zabiegów kolega i pomału przymierzam się do pierwszej bezpłatnej konsultacji. Dowiem się wtedy, co będzie najlepsze, żebym mógł pozbyć się paskudnych blizn i zmarszczek.
prezes
prezes
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 95
Join date : 18/03/2022

Powrót do góry Go down

medycyna estetyczna Empty Re: medycyna estetyczna

Pisanie by 007 Wto Gru 26, 2023 8:39 pm

Mam teraz trochę czasu, żeby przed kolejnymi wakacjami pozbyć się niektórych mankamentów, które powodują u mnie wstyd i zażenowanie podczas plażowania, więc właściwie swobodne plażowanie nie jest w moim przypadku możliwe. Zastanawiam się na rekomendowanym mi przez przyjaciół Gabinetem Kosmetyki Lekarskiej Bella w Warszawie, który bardzo długo działa w branży, ma świetnych specjalistów oraz nowoczesny sprzęt do wykonywania zabiegów. Ogromną wagę przykładają do komfortu i bezpieczeństwa swoich klientów, a współpraca specjalistów z różnych dziedzin daje naprawdę świetne rezultaty.
007
007
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 25
Join date : 11/06/2023

Powrót do góry Go down

medycyna estetyczna Empty Re: medycyna estetyczna

Pisanie by Zdzisio92 Sob Gru 30, 2023 10:28 pm

Hej, a czy ktoś z Was korzystał z zabiegu endermologii https://idealbeauty.pl/endermologia-przeciwwskazania-do-zabiegu/ ? To zabieg, za którego pomocą można zniwelować cellulit, a także zredukować stan napięcia mięśni czy pozbyć się skłonności do obrzęków. Będę wdzięczny za informacje w tym temacie.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1382
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

medycyna estetyczna Empty Re: medycyna estetyczna

Pisanie by vizzka Sro Sty 24, 2024 8:15 am

ja jestem z Warszawy Smile tu tego klinik nie brakuje natomiast interesuje mnie Wasza opinia na temat Sfery na Alejach Jerozolimskich ( niedaleko Placu Starynkiewicza). Kojarzycie to miejsce? chcę zapisać się na zabieg powiększania i modelowania ust i zastanawiam się czy warto zrobić go własnie u nich.

vizzka
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 123
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

medycyna estetyczna Empty Re: medycyna estetyczna

Pisanie by Zdzisio92 Nie Mar 31, 2024 6:34 pm

Interesuje mnie znalezienie pakietu medycznego, który będzie odpowiadał moim potrzebom zdrowotnym oraz zapewni mi komfort i pewność w przypadku nieprzewidzianych sytuacji zdrowotnych. Czy ktoś ma doświadczenie z korzystania z konkretnego ubezpieczyciela i może polecić mi odpowiedni pakiet medyczny? https://www.i-apteka.pl/Dobry-zaklad-opieki-dla-osob-starszych-na-co-zwrocic-uwage-blog-pol-1699865777.html co sadzicie o tej ofercie ?

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1382
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

medycyna estetyczna Empty Re: medycyna estetyczna

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach