Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

tania lodówka

+3
rohan.cecil
mimoras22
ozonee
7 posters

Go down

tania lodówka Empty tania lodówka

Pisanie by ozonee Wto Cze 09, 2020 9:14 am

Hejka. Rozglądam się za jakąś dobrą i tanią lodówką bo niestety ta którą mam to nie działa zbyt dobrze no i ma już parę ładnych lat. Dlatego też wolę kupić lodówkę już teraz zanim moja stara odmówi posłuszeństwa. Przeglądając różne strony z takim sprzętem trafiłam na ich ofertę https://www.taniomania.pl/t/tanie-lodowki i oczywiście bez wahania wybrałam lodówkę i zamóiwlam

ozonee
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 163
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

tania lodówka Empty Re: tania lodówka

Pisanie by mimoras22 Sro Lip 01, 2020 6:29 pm

Według mnie raczej lepiej jest kupić porządny sprzęt niż oszczędzać


_____________________
okna świdnica

mimoras22
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 3
Join date : 01/07/2020

Powrót do góry Go down

tania lodówka Empty Re: tania lodówka

Pisanie by rohan.cecil Czw Gru 15, 2022 1:31 pm

Ja również wolę postawić na dobry jakościowo sprzęt, który posłuży mi dobrych kilka lat, niż oszczędzać. Ostatnio zaoszczędziłam na kupnie lodówki i popsuła mi się ona po trzech latach. Nauczona doświadczeniem już wiem, że na takim sprzęcie nie warto oszczędzać. Kupując nową lodówkę miałam duży dylemat, czy do mojej kuchni sprawdzi się bardziej lodówka biała czy czarna - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/sprzet-agd/lodowka/designerska-lodowka-czarna-czy-biala-916.html. Wymiana lodówki pozwoli odświeżyć mi wizerunek całego pomieszczenia. Do tej pory miałam lodówkę czarną, to może tym razem powinnam kupić białą. Co o tym myślicie?
rohan.cecil
rohan.cecil
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 15/12/2022
Age : 28
Skąd : Łańcut

Powrót do góry Go down

tania lodówka Empty Re: tania lodówka

Pisanie by cshields Wto Cze 06, 2023 10:12 am

Tania lodówka to nie zawsze najlepszy pomysł. Ważne jest aby lodówka zabierała jak najmniej prądu. Przeczytajcie ten wpis - https://www.kernau.com/artykuly/kiedy-lodowka-zuzywa-mniej-pradu.html. Dzięki porządkowi na półkach zawsze będziesz wiedział, gdzie znajduje się serek, a gdzie mleko. Unikniesz czasu potrzebnego na szukanie i zaoszczędzisz kilka groszy. Rozmieszczenie produktów w lodówce sprzyja także właściwej cyrkulacji powietrza w lodówce.
cshields
cshields
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 06/06/2023
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

tania lodówka Empty Re: tania lodówka

Pisanie by Grzesiek13 Sro Cze 07, 2023 2:14 pm

Na co warto zwrócić uwage podczas zakupu nowej lodówki?

Reklama : jak poprawić konwersję na stronie internetowej

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

tania lodówka Empty Re: tania lodówka

Pisanie by Justyna Pią Sty 26, 2024 8:18 pm

Z tą taniością też nie ma co przesadzać, bo jakość też jest ważna . A tak z innej beczki, tutaj https://www.bonuseurotech.org.pl/jaki-kupic-filtr-do-wody-do-lodowki-samsung-rl58gpemh/ możecie przy okazji poczytać sobie na temat tego - jaki kupić filtr do wody do lodówki? Na co zwrócić uwagę?

Justyna
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 186
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

tania lodówka Empty Re: tania lodówka

Pisanie by Sara212 Pon Kwi 15, 2024 7:51 pm

W mojej niedrogiej lodówce zniszczyły się półki. Teraz udało mi się w dobrej cenie zamówić półki do lodówki w sklepie z częściami zamiennymi i akcesoriami do AGD. Polecam sobie zobaczyć na ich oferty.

Sara212
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 102
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

tania lodówka Empty Re: tania lodówka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach