Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pomysły na pracę w domu - sprawdzone macie?

3 posters

Go down

Pomysły na pracę w domu - sprawdzone macie? Empty Pomysły na pracę w domu - sprawdzone macie?

Pisanie by Alfa Pon Kwi 27, 2020 8:39 am

Pomysły na pracę w domu - sprawdzone macie jakieś?
Szukam ciekawych inspiracji do tego, żeby zacząć zarabiac w necie, już trochę tu znalazłam:
https://aleksandraniedzielska.pl/22-pomysly-jak-zarabiac-przez-internet/
ale zanim sie zdecyduje na cokolwiek to chce zrobić naprawdę poprządny przegląd przynajmniej ze 100 możliwości na pracę w domu..

Podpowiecie?

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Pomysły na pracę w domu - sprawdzone macie? Empty Re: Pomysły na pracę w domu - sprawdzone macie?

Pisanie by brubinart Wto Wrz 22, 2020 1:18 pm

Według mnie lepiej jest iść do pracy gdzieś na etat


_______________________
parking lotnisko Balice

brubinart
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 3
Join date : 22/09/2020

Powrót do góry Go down

Pomysły na pracę w domu - sprawdzone macie? Empty Re: Pomysły na pracę w domu - sprawdzone macie?

Pisanie by Kacper77 Nie Gru 27, 2020 8:09 pm

Teraz wiele firm oferuje pracę w domu lub w systemie hybrydowym. Rozejrzyjcie się na tym portalu https://katowice.geopraca.pl/oferty-pracy/%C5%9Bl%C4%85skie/ . Jest tam sporo różnych ofert pracy. Myślę, że każdy może tam znaleźć ofertę dopasowaną do konkretnych potrzeb. Niektórzy pracodawcy podają nawet wynagrodzenie, co uważam, że jest naprawdę dobrym rozwiązaniem.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 469
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

Pomysły na pracę w domu - sprawdzone macie? Empty Re: Pomysły na pracę w domu - sprawdzone macie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach