Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

przeprowadzka za granicę

+4
Meliza
Grzesiek13
wojcieszkowy
patcat
8 posters

Go down

przeprowadzka za granicę Empty przeprowadzka za granicę

Pisanie by patcat Wto Sty 28, 2020 7:16 am

Hejka. Chciałabym się Was podpytać jak organizowaliście przeprowadzki ale takie np z Anglii do Polski? Bo ja muszę taką przeprowadzkę zorganizować a nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Podpytałam się kilku znajomych którzy zaproponowali mi przeczytanie tego bloga https://www.postwatch.co.uk/ w którym znajdę wszelkie podpowiedzi na temat takiej przeprowadzki. Przynajmniej dzięki temu wiem mniej więcej jak się do tego zabrać.

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Join date : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

przeprowadzka za granicę Empty Re: przeprowadzka za granicę

Pisanie by wojcieszkowy Czw Lip 02, 2020 2:30 pm

Ja korzystałem z usług firmy podczas mojej https://www.google.pl/maps/place/%F0%9F%99%82+Przeprowadzki+Krak%C3%B3w+LIDER+-+firma+przeprowadzkowa,+transport+mebli,+przeprowadzki+firm/@50.0777201,19.8858203,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47165bcfba8df009:0x6bcc31c1953f9c2d!8m2!3d50.0777201!4d19.888009 I powiem, że poszła naprawdę spoko. Moim zdaniem fajna opcja kiedy się przeprowadzasz za granicę

wojcieszkowy
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 02/07/2020

Powrót do góry Go down

przeprowadzka za granicę Empty Re: przeprowadzka za granicę

Pisanie by Grzesiek13 Pon Maj 10, 2021 7:52 pm

Przeprowadzka to niezłe wyzwanie. Jeśli ktoś z was się przeprowadzał to  na pewno chciałby skorzystać z usługi profesjonalnej firmy która wykona szybko i sprawnie cała przeprowadzkę? Polecam serdecznie przeprowadzki Kraków to solidna i polecana firma zajmująca się przeprowadzkami.

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

przeprowadzka za granicę Empty Re: przeprowadzka za granicę

Pisanie by Meliza Sob Maj 15, 2021 12:35 pm

Wiadomo, że nie jest to nic prostego, dlatego też najlepiej będzie załatwić kogoś kto przeprowadzi dla was przeprowadzkę. Ja tak znalazłam bardzo sprawne przeprowadzki trójmiasto, tak znalazłam firmę zarówno zajmującą się przeprowadzkami mieszkań jak i przeprowadzkami firm.

Meliza
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 64
Join date : 07/10/2019

Powrót do góry Go down

przeprowadzka za granicę Empty Re: przeprowadzka za granicę

Pisanie by Zdzisio92 Pon Sty 31, 2022 10:07 am

Do takiej przeprowadzki polecam usługi firmy https://www.liderpak.pl/ . Obsługują między innymi biura oraz różnego rodzaju instytucje. Dzięki szerokiej ofercie oraz wieloletniemu doświadczeniu są w stanie zagwarantować klientom przeprowadzkę lub transport mebli, sprzętu i urządzeń biurowych odbywający się możliwie sprawnie oraz bezstresowo.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1382
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

przeprowadzka za granicę Empty Re: przeprowadzka za granicę

Pisanie by Hakuna31 Wto Mar 01, 2022 11:23 am

Moim zdaniem warto korzystać z usług specjalistów, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy zajmującej się przeprowadzkami domów, biur, firm oraz transportem mebli, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie https://www.warszawaprzeprowadzki.pl .

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 567
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

przeprowadzka za granicę Empty Re: przeprowadzka za granicę

Pisanie by marylka Sob Sie 27, 2022 11:52 am

W Wawie to slyszalam, ze firma https://przeprowadzki-warszawskie.pl/ nie ma sobie rownych pod wzgledem kompleksowosci uslug - nawet szyfrowane sejfy mozna u nich wynajac Smile

marylka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 71
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

przeprowadzka za granicę Empty Re: przeprowadzka za granicę

Pisanie by Zdzisio92 Nie Lis 06, 2022 11:02 pm

Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad przeprowadzką do Ameryki. Dostałem tam świetną propozycję pracy i myślę, że to może być nowy początek. Trafiłem na ciekawy artykuł https://estavisa.pl/jak-sie-zyje-w-ameryce-plusy-i-minusy-zycia-w-usa/ jak się żyje w Ameryce i rozjaśnił mi on kilka spraw.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1382
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

przeprowadzka za granicę Empty Re: przeprowadzka za granicę

Pisanie by Hakuna31 Czw Gru 08, 2022 1:18 pm

Czy są tutaj osoby, które mają w planach przeprowadzkę? Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy od przeprowadzek, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę usług firmy HN Przeprowadzki - Przeprowadzka Warszawa Śródmieście .

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 567
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

przeprowadzka za granicę Empty Re: przeprowadzka za granicę

Pisanie by deka Sro Mar 27, 2024 7:52 am

Oni Wam to zorganizuję. Załatwiają całość od początku do końca. Nie ma żadnych opóźnień ani komplikacji. Duże auto, w którym zmieściliśmy wszystko w ramach jednego transportu. Ubezpieczenie, formalności po ich stronie. Spakowaliśmy małe rzeczy i tyle naszej roli. Przenosiny do Niemiec zajęły dwie doby i tak to powinno wyglądać.

deka
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 13
Join date : 14/12/2020

Powrót do góry Go down

przeprowadzka za granicę Empty Re: przeprowadzka za granicę

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach