Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent?

+2
Keleksa
czystyhary
6 posters

Go down

Kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent? Empty Kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent?

Pisanie by czystyhary Sro Gru 18, 2019 2:54 pm

Sprawdzi się coś takiego jako prezent?
Tutaj https://kosmetykizameryki.pl/body-collection-xmas-cosmetic-advent-calendar-kalendarz-adwentowy-z-kosmetykami.html widziałam taki kalendarz adwentowy Body Collection.
Co wy o tym sądzicie?
Warto taki kupić?

czystyhary
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 16/04/2014

Powrót do góry Go down

Kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent? Empty Re: Kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent?

Pisanie by Keleksa Pon Paź 18, 2021 11:21 am

Nie raz spotkałem się z problemami przy wyborze odpowiednich kosmetyków i upewniłem się, że musisz skonsultować się z doświadczonymi sprzedawcami. Najlepiej jest znaleźć sklep z takimi konsultantami.

Keleksa
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 14
Join date : 26/08/2021

Powrót do góry Go down

Kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent? Empty Re: Kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent?

Pisanie by aniaa Pon Paź 18, 2021 5:34 pm

Ciekawy pomysł, nie słyszałam o tym jeszcze

aniaa
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 5
Join date : 27/09/2021

Powrót do góry Go down

Kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent? Empty Re: Kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent?

Pisanie by Ewakot677 Wto Lis 30, 2021 3:22 pm

Polecam balon ceramiczny z Spektrum Pracowni Witraży i Ceramiki

Ewakot677
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 29
Join date : 26/10/2021

Powrót do góry Go down

Kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent? Empty Re: Kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent?

Pisanie by sowiet Pon Wrz 26, 2022 2:26 pm

Tak naprawdę to bardzo fajną są właśnie różnego rodzaju prezenty i ja jestem przekonany, że na pewno każda okazja jest dobra na to aby jakiś prezent komuś wręczyć. Jak dla mnie świetnie przede wszystkim sprawdziło się zamówienie prezentu dla dziadka z https://zamowprezent.pl/prezenty-dla-niego/prezenty-dla-dziadka i wiem, że to jest niezwykle ważna kwestia.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1020
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent? Empty Re: Kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent?

Pisanie by Grzesiek13 Pią Cze 09, 2023 8:46 am

Zastanawiacie się nad wyborem prezentu dla bliskiej Wam osoby? Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego, gdzie znajdziecie najróżniejsze świece zapachowe, woski i dyfuzory, w tym np. swiece z wosku sojowego .

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 488
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent? Empty Re: Kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach