Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czytacie gazetki reklamowe sklepów?

+2
Ulala22
Alfa
6 posters

Go down

Czytacie gazetki reklamowe sklepów? Empty Czytacie gazetki reklamowe sklepów?

Pisanie by Alfa Sro Gru 18, 2019 7:44 am

Czytacie gazetki reklamowe sklepów?
Chodzi mi dokładnie o papierowe lub eketroniczne wersje wydań w temacie gazetki promocyjne jak z Ikei, Carrrefoura, Lidla, Biedronki itd?
Ostatnio zerkam na takowe na stronie ding.pl, tak online, bo nie chce mi się nosić do domu makulatury i zastanawiam się czy faktycznie aż tyle osób korzysta z takiej opcji sprawdzenia oferty marketu, sklepu itd?

Jak wam się to sprawdza przy planowaniu zakupów?

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Czytacie gazetki reklamowe sklepów? Empty Re: Czytacie gazetki reklamowe sklepów?

Pisanie by Ulala22 Wto Lut 11, 2020 7:26 pm

Aktualnie przeglądam gazetki promocyjne na stronie https://gazetkipromocje.pl/

Ulala22
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 11/02/2020

Powrót do góry Go down

Czytacie gazetki reklamowe sklepów? Empty Re: Czytacie gazetki reklamowe sklepów?

Pisanie by caffe Pon Sie 17, 2020 4:21 pm

Jak mam wolną chwilę, to tak, czytam. Ale kiedy nie mam jej wolnej, to wystarczą mi ekspozytory i standy w sklepach i wtedy wiem, co i jak. Ogólnie mam wrażenie, że to do mnie najbardziej trafia i jak sama w końcu puszczę coś na rynek, to skorzystam z oferty Exposite w tym względzie i też na to postawię.

caffe
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 38
Join date : 01/05/2020

Powrót do góry Go down

Czytacie gazetki reklamowe sklepów? Empty Re: Czytacie gazetki reklamowe sklepów?

Pisanie by mleczko90 Pon Wrz 14, 2020 9:19 am

ZDecydowanie nie - wole wejść na stronę sklepu który mnie interesuje i rozejrzeć sie czy mają np. oferte w PDFie do pobrania. Tak robi duzo firm przemysłowych jak np. https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-powietrzne

mleczko90
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 46
Join date : 28/08/2020

Powrót do góry Go down

Czytacie gazetki reklamowe sklepów? Empty Re: Czytacie gazetki reklamowe sklepów?

Pisanie by Meliza Pią Lip 09, 2021 7:46 pm

Zawsze można tak upolować jakieś fajne promocje:) Jednak jakoś bardzo tak się przy tym nie upieram. Jeżeli chodzi o zakupy w internecie to i tak można liczyć na bardzo dobre ceny. Porozglądajcie się też po sklepach internetowych. Ja tak kupiłam w super cenie samsung s20 fe 5g, telefon jest super.

Meliza
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 64
Join date : 07/10/2019

Powrót do góry Go down

Czytacie gazetki reklamowe sklepów? Empty Re: Czytacie gazetki reklamowe sklepów?

Pisanie by setka Pon Sie 22, 2022 2:27 pm

Oczywiście, że tak. Przecież dzięki temu da się zaoszczędzić na zakupach. Ja zaglądam na stronę https://blix.pl/sklep/aldi gdzie mam dostęp do aktualnych promocji w sklepach spożywczych i nie tylko.

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 347
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Czytacie gazetki reklamowe sklepów? Empty Re: Czytacie gazetki reklamowe sklepów?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach