Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Optymalizacja formy zatrudnienia, a prawa do utworu stworzonego przez pracownika

2 posters

Go down

Optymalizacja formy zatrudnienia, a prawa do utworu stworzonego przez pracownika Empty Optymalizacja formy zatrudnienia, a prawa do utworu stworzonego przez pracownika

Pisanie by jaro Pon Maj 22, 2023 12:15 pm

polecam ciekawy artykuł opublikowany przez www.kancelaria-apf.pl

Optymalizacja formy zatrudnienia, a prawa do utworu stworzonego przez pracownika

Za sprawą zmian podatkowych, a w szczególności tzw. ulgi IP Box, coraz powszechniejszym zjawiskiem na rynku pracy jest zmiana formy zatrudnienia z tradycyjnej umowy o pracę na bardziej elastyczne formy: umowy cywilnoprawne lub B2B. W szczególności dotyczy to osób wykonujących pracę związaną z wytwarzaniem utworów w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (u.p.a.), w tym programistów. O ile podatkowo taka zmiana zapewne jest korzystna, o tyle niekorzystne mogą okazać się skutki takiej zmiany w sferze praw autorskich, jeżeli pracodawca nie zabezpieczy należycie swoich interesów... reszta na:

https://kancelaria-apf.pl/aktualnosci/tpost/jxj1eryt11-optymalizacja-formy-zatrudnienia-a-prawa

jaro
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 10
Join date : 22/05/2023

Powrót do góry Go down

Optymalizacja formy zatrudnienia, a prawa do utworu stworzonego przez pracownika Empty Re: Optymalizacja formy zatrudnienia, a prawa do utworu stworzonego przez pracownika

Pisanie by sowiet Sob Lut 10, 2024 9:49 am

Grywalizacja oferowana przez https://gamfi.com/pl/ to nowoczesne narzędzie, które transformuje tradycyjny proces wdrażania pracowników w angażującą podróż poznawczą. Poprzez zabawę i rywalizację, nowi członkowie zespołu szybciej przyswajają niezbędną wiedzę i umiejętności.


sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 980
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach