Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

zadaszenie tarasu

3 posters

Go down

zadaszenie tarasu Empty zadaszenie tarasu

Pisanie by ozonee Pią Lis 22, 2019 12:38 pm

Wkrótce kończymy budowę naszego wymarzonego tarasu. Brakuje nam jedynie pomysłu na jego zadaszenie. Zależy nam aby nie ograniczał on dostępu światła dziennego no i przy tym bardzo fajnie się prezentował. Wtedy wpadła nam w rękę oferta Plexicord Firma ta zajmuje się od lat dystrybucją płyt z tworzywa sztucznego. W sumie to i nie jest zły pomysł aby za pomocą takich płyt zadaszyć taras. W końcu oni znają się na tym co robić no i najważniejsze że dotną nam płyty na tai wymiar jaki potrzebujemy

ozonee
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 163
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

zadaszenie tarasu Empty Re: zadaszenie tarasu

Pisanie by Daniel332 Pon Gru 16, 2019 3:10 pm

Ja polecam na tarasie zrobić sobie miejsce na fajny, zgrabny Grill gazowy Monarch 340 Ja kupowałam ze strony ze strony decofire.pl Mają bardzo fajne modele zarówno węglowe jak i gazowe oraz akcesoria do grillowania. Myślę, że taki sprzęt każdemu się przyda

Daniel332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

zadaszenie tarasu Empty Re: zadaszenie tarasu

Pisanie by sowiet Wto Wrz 05, 2023 3:03 pm

Współczesne pergole tarasowe stały się nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również elementem dekoracyjnym. Dla osób z Krakowa, które szukają solidnej i estetycznej pergoli, polecam odwiedzić stronę https://surma.co/pl/pergole-tarasowe/krakow/ ponieważ ich doświadczenie i dbałość o szczegóły sprawiają, że każda pergola jest prawdziwym dziełem sztuki.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1030
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

zadaszenie tarasu Empty Re: zadaszenie tarasu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach