Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Inwestycja długoterminowa

3 posters

Go down

Inwestycja długoterminowa Empty Inwestycja długoterminowa

Pisanie by Zdzisio92 Pon Kwi 24, 2023 6:24 pm

Ostatnio spotkałam się z moim kolegą, który opowiadał mi o swoich inwestycjach w złoto. Zaintrygowało mnie to i zaczęłam się nad tym zastanawiać. Czy ktoś z Was ma doświadczenia z inwestowaniem w złoto? Czy uważacie, że jest to dobry sposób na zabezpieczenie swojego kapitału? Jakie są Wasze opinie na temat przyszłości rynku złota? Bardzo ciekawi mnie Wasze podejście do tego tematu i chętnie posłucham Waszych opinii i uwag. Liczę na Waszą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Podrzucam ciekawy artykuł, który znalazłam https://www.fakt.pl/pieniadze/czy-oszczedzanie-w-zlocie-jest-oplacalne-goldsaver-odpowiada/m9grpq6 Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1378
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Inwestycja długoterminowa Empty Re: Inwestycja długoterminowa

Pisanie by oza Czw Sie 24, 2023 8:22 am

Nie znam się na inwestowaniu a więc dla mnie najbezpieczniejszym inwestowaniem jest uczestnictwo w ppk. Do pozostania w programie mnie ten https://www.youtube.com/watch?v=GbYoiPLhtYI filmik przekonał. Jak wszystko jest przystępnie wytłumaczone to podejście do tego programu zmienia się na pozytywne no i widać że warto tam odkładać chociażby po ilości pieniędzy jaka się tam uzbierała

oza
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 29
Join date : 02/10/2022

Powrót do góry Go down

Inwestycja długoterminowa Empty Re: Inwestycja długoterminowa

Pisanie by Hommmar Pon Wrz 04, 2023 11:31 am

Fajną inwestycją mogą być kupowane luksusowe apartamenty na mazurach w celu wynajmu. Inwestycja w nieruchomość na wynajem jest zazwyczaj długoterminowa, co oznacza, że może przynosić korzyści przez wiele lat. Jest to inwestycja, która ma potencjał na budowanie wartości w czasie. Jeśli ktoś ma środki na zakup nieruchomości lub wzięcie jej na kredyt to naprawdę warto.

Hommmar
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

Inwestycja długoterminowa Empty Re: Inwestycja długoterminowa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach