Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ortopeda na kontuzję

3 posters

Go down

ortopeda na kontuzję Empty ortopeda na kontuzję

Pisanie by Zdzisio92 Wto Mar 28, 2023 5:21 pm

Witam, jakiego ortopedę polecacie w Gdańsku? Zależy mi na wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ czuję, że moja kontuzja w kostce się odnawia. Co sądzicie o tym https://rehab-gdansk.pl/ortopedia/ ? Zachęcam do dyskusji i komentowania, będę wdzięczna za opinie i polecenia.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

ortopeda na kontuzję Empty Re: ortopeda na kontuzję

Pisanie by oszela Wto Cze 13, 2023 8:39 pm

W Gdańsku w Carolina Medical Center na pewno znajdziesz lekarzy ortopedów, jeśli pojawiła się kontuzja to nie ma co zwlekać tylko jak najszybciej szukać pomocy. W takiej placówce od razu można liczyć nie tylko na konsultację ale i na przeprowadzenie badań, także tych obrazowych. Będzie można sprawniej postawić diagnozę.

oszela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 94
Join date : 27/11/2021

Powrót do góry Go down

ortopeda na kontuzję Empty Re: ortopeda na kontuzję

Pisanie by bociek Pią Wrz 22, 2023 2:35 pm

Jeśli chodzi o moje problemy zdrowotne, to bardzo cierpię z powodu bólu łokcia. Na szczęście jest już lepiej, ale prawdopodobnie będę musiał poddać się operacji. Słyszałam dobre rekomendacje o Centrum Medycznym Gamma w Warszawie, które mieści się na ulicy Bobrowieckiej i Broniewskiego. Myślę, że warto sprawdzić ich stronę internetową, bo ponoć mają szybkie terminy i możliwość płatności w ratach.

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

ortopeda na kontuzję Empty Re: ortopeda na kontuzję

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach