Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wózek dla dziecka

+10
oszela
Zdzisio92
Hommmar
Edeltraud431
Grzesiek13
PatkaM
romek33321
caffe
ozonee
jalinka
14 posters

Go down

Wózek dla dziecka Empty Wózek dla dziecka

Pisanie by jalinka Pon Lip 15, 2019 11:49 am

Hej. Za jakiś czas moja siostra rodzi, więc zaplanowałam, że kupię jej jakiś konkretny wózek, zależy mi na dobrym gatunku, a także na nowoczesności. ja widziałam Wózki wielofunkcyjne Silver Cross na Ceneo.pl co myslicie? Polecicie coś?

jalinka
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 39
Join date : 05/02/2019

Powrót do góry Go down

Wózek dla dziecka Empty Re: Wózek dla dziecka

Pisanie by ozonee Wto Lis 19, 2019 10:36 am

A czy Twoja siostra podjęła już decyzję do jakiego żłobka pośle swoje dziecko? Bo z tego co wiem to dzisiejsze mamusie są bardzo nowoczesne i dość szybko wracają do pracy. Dlatego też ważne aby wybrać odpowiedni żłobek, by nasze maleństwo czuło się w nim komfortowo i bezpiecznie. I taki właśnie jest Żłobek Warszawa Także to bardzo ważne by świadomie wybrać żłobek

ozonee
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 163
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Wózek dla dziecka Empty Re: Wózek dla dziecka

Pisanie by caffe Wto Maj 19, 2020 12:14 pm

No ja to normalnie nie dowierzam, ile pieniążków można na taki wózek wydać. Nie wiecie o czym mówię? To sobie spójrzcie na te https://swiat-rodzicow.pl/oto-wozki-w-cenie-samochodow-piec-najdrozszych-modeli modele i nie powiedzcie mi, że są super, ale dużo kosztują. Jeśli mogłabym, to bym dziecku kupiła, ale aż tyle, niestety, nie zarabiam.

caffe
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 38
Join date : 01/05/2020

Powrót do góry Go down

Wózek dla dziecka Empty Re: Wózek dla dziecka

Pisanie by romek33321 Sro Maj 20, 2020 5:51 am

Dziecku zawsze powinno się kupić bardzo fajny wózek.Nawet jakby był bardzo drogi.
_____________________________________________________
Kraków Balice parking

romek33321
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 5
Join date : 20/05/2020

Powrót do góry Go down

Wózek dla dziecka Empty Re: Wózek dla dziecka

Pisanie by PatkaM Pon Sty 24, 2022 6:10 am

Wcale jakiegoś drogiego kupować nie trzeba, takie wózki kupuje się tylko po to żeby rodzice mieli na co popatrzeć. No ale też czasem chce się kupić coś ładnego co nie;) Z takich koniecznych zakupów dla maluszka to my teraz mamy na tapecie Pieluchomajtki, mamy już troszkę większe dziecko

PatkaM
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 80
Join date : 06/10/2019

Powrót do góry Go down

Wózek dla dziecka Empty Re: Wózek dla dziecka

Pisanie by Grzesiek13 Pon Sty 31, 2022 4:23 pm

Może ktoś właśnie poszukuje fotelika dla dziecka? Jeśli tak to koniecznie sprawdźcie na stronę adapter isofix ja taki kupiłam. Na stronie znajdziecie różnego rodzaju wysokiej jakości bezpieczne foteliki i nosidełka dla dzieci. Polecam.

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Wózek dla dziecka Empty Re: Wózek dla dziecka

Pisanie by Edeltraud431 Sob Lut 05, 2022 9:29 am

Jak już mowa o wózku to może powiecie mi jaka parasolka do wózka nadaje się idealnie? Nie mam pojęcia na co warto zwrócić uwagę podczas szukania takich akcesoriów. Jeśli ktoś z Was zna się na takich rzeczach to koniecznie zostawcie mi informacje na ten temat.

Edeltraud431
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 02/02/2022

Powrót do góry Go down

Wózek dla dziecka Empty Re: Wózek dla dziecka

Pisanie by Hommmar Pon Mar 28, 2022 9:17 pm

Zerknijcie sobie na polskiego producenta wózków dziecięcych- muuvo.eu . Ja uważam, że warto wspierać naszych rodzimych producentów, szczególnie, że ich produkty są najwyższej jakości. Dobry wózek dla malucha to podstawa. Tutaj nie ma co oszczędzać.

Hommmar
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

Wózek dla dziecka Empty Re: Wózek dla dziecka

Pisanie by Zdzisio92 Czw Kwi 28, 2022 11:16 pm

Witam, jeśli szukasz dobrego wózka dziecięcego to polecam Ci zajrzeć na tę stronę https://mamaija.pl/wozki-dzieciece.html . Mają tam szeroki asortyment i naprawdę dobrej jakości wózki. My z żoną kupiliśmy tam wózek dla naszego dziecka i zdecydowanie jesteśmy zadowoleni z wyboru.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Wózek dla dziecka Empty Re: Wózek dla dziecka

Pisanie by oszela Pią Paź 28, 2022 9:24 pm

Dla dziecka na pewno fajny będzie wózek Riko Basic Pastel. Z szeroką gondolą, spacerówka też z wysokim oparciem. Posłuży i dla dużego dziecka, do samego końca wózkowania na pewno. Wózek ma pompowane koła i lekki aluminiowy stelaż.

oszela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 94
Join date : 27/11/2021

Powrót do góry Go down

Wózek dla dziecka Empty Re: Wózek dla dziecka

Pisanie by zoa63 Wto Maj 23, 2023 6:41 pm

Riko Nano Pro jest wózkiem, który od razu przykuł moją uwagę. Zgrabny, lekki, ma super amortyzację, dużo miejsca dla dziecka i pojemny kosz zakupowy. Składanie spacerówki jest wygodne i szybkie dlatego sama rozważam jego zakup.

zoa63
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 38
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Wózek dla dziecka Empty Re: Wózek dla dziecka

Pisanie by welly32 Sro Lip 26, 2023 12:51 pm

Ja mam zamiar kupić Riko Basic Sport. Wydaje mi się, że wózek dokładnie wychodzi naprzeciw moim oczekiwaniom.

welly32
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 83
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Wózek dla dziecka Empty Re: Wózek dla dziecka

Pisanie by KLiana Sro Sie 23, 2023 9:27 am

Cóż, w takim razie się podzielę) Mamy Anex m/type w kolorze mlecznym, to nasz pierwszy wózek, ale jesteśmy z niego po prostu niesamowicie zadowoleni! Bardzo mobilny i lekki, co jest dla mnie ważne. Chodzenie z takimi to sama przyjemność!

KLiana
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 3
Join date : 23/08/2023

Powrót do góry Go down

Wózek dla dziecka Empty Re: Wózek dla dziecka

Pisanie by fiołek Pon Paź 16, 2023 9:37 am

Wózki dziecięcy, gondole, czy akcesoria do wózków w dobrych cenach, udało mi się znaleźć pod tym adresem bebeconcept.pl/collections/babyzen. Myślę, że warto sięgnąć do ich oferty, a na pewno będziecie zaskoczeni szerokim wyborem różnorakiego asortymentu i dobrymi cenami na te produkty. Moim zdaniem warto tam zajrzeć.

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 226
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

Wózek dla dziecka Empty Re: Wózek dla dziecka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach