Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Budowa domu na działce rolnej.

+19
Hommmar
lupka
Ewelaa213
Vookk32
minka
asel
lockman.melany
urland3
bailey37
Zdzisio92
schaden.lea
KasjuszMag
setka
Enyo
abraham.emard
fiołek
Krysia1
Grzesiek13
KamilEz
23 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by KamilEz Czw Mar 02, 2023 9:20 am

Jeżeli możecie odziedziczyć działkę rolną po swoich rodzicach i zastanawiacie się, czy można na niej zbudować dom to mogę jak najbardziej polecić do sprawdzenia świetny artykuł https://sobir.pl/budowa-domu-na-dzialce-rolnej/ z którego dowiecie się więcej i co najważniejsze unikniecie wielu problemów, czy też nieścisłości których po prostu nie dopilnujecie. Przede wszystkim działka rolna musi być przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego do celów mieszkaniowych.

KamilEz
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 178
Join date : 12/09/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by Grzesiek13 Czw Mar 02, 2023 4:41 pm

Gdzie Wy szukaliscie inspiracji podczas aranżacji waszych wnętrz w domu lub mieszkaniu? W moim przypadku mogę Wam polecić sprawdzić porady na stronie - https://edoom.pl .

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by Krysia1 Nie Mar 12, 2023 9:13 pm

Jeśli budujesz dom i szukasz dostawcy okien, drzwi czy innych systemów stolarki okiennej to postaw na markę https://www.drutex.pl/ Oni mają najlepsze produkty i najniższe ceny oraz dają ci jakość na wiele lat. Dzięki ich produktom będziesz miał nowoczesny i energooszczędny dom.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by fiołek Pią Mar 17, 2023 9:23 am

Jeżeli potrzebujecie zgłosić się do specjalistów którzy mają doświadczenie Jeżeli chodzi o badanie termowizyjne i wilgotnościowe, to z tego co pamiętam, tutaj https://www.renomabud.pl/zakres-uslug/badania-termowizyjne-i-wilgotnosciowe/  można liczyć na tego typu usługi. Mają spore doświadczenie, więc myślę, że nie będziecie rozczarowani wykonaną przez nich pracą

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 228
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by abraham.emard Czw Mar 23, 2023 12:50 pm

Na takiej działce świetnie sprawdzi się szybka budowa. Sprawdźcie sobie ceny domów szkieletowych - https://www.lignumhome.pl/oferta. Dom modułowy całoroczny składa się w tym przypadku ze stalowego szkieletu i płyt stanowiących ściany, sufit i podłogę – drewnopodobnych, włókno-cementowych lub warstwowych. Do tego dochodzi warstwa izolacyjna, najczęściej wykonana z pianki poliuretanowej (PIR), wełny mineralnej lub styropianu.
abraham.emard
abraham.emard
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 10
Join date : 23/01/2023
Age : 33
Skąd : Chorzów

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by Enyo Sob Mar 25, 2023 12:39 pm

Hej, aktualnie przeprowadzam wymianę instalacji elektrycznej w moim mieszkaniu i potrzebuję kilku akcesoriów. Chciałbym zapytać, gdzie polecacie zaopatrywać się w tego typu artykuły? Zastanawiam się, czy hurtownie oferują lepsze ceny, co myślicie ? Poproszę o opinię o hurtowni: https://www.elus.pl/hurtownia-elektryczna-bydgoszcz/ Z góry dziękuję za Waszą pomoc i pozdrawiam serdecznie.
Enyo
Enyo
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 86
Join date : 04/03/2023
Age : 34

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by setka Nie Mar 26, 2023 11:01 am

Jeśli juz uda ci się uzyskać pozwolenie na budowę, to warto byłoby rozejrzeć się za materiałami budowlanymi. Moim zdaniem należałoby zrobić reserach, ponieważ ceny lubią się różnić. I tu z pewnoscią warto zapisać sobie namiar na https://styro24.pl/ gdzie możecie zakupić styropian.

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 351
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by KasjuszMag Sro Kwi 12, 2023 11:19 am

Drabina aluminiowa to niezwykle lekki i wytrzymały sprzęt. Doskonale sprawdzi się zarówno w pracy na budowie, jak i w domu czy ogrodzie. Dostępne są różne długości, dzięki czemu można dopasować ją do swoich potrzeb. Wysuwane szczeble i stabilne połączenia sprawiają, że drabina jest łatwa w użyciu i zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy na wysokości.

KasjuszMag
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 97
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by schaden.lea Pią Kwi 21, 2023 7:11 am

Jakich narzędzi używacie podczas budowy? Czy wiecie gdzie mogę kupić spawarki laserowe? Są to zaawansowane narzędzia wykorzystujące promieniowanie laserowe do połączenia różnych materiałów. Dzięki swojej precyzji, spawarki laserowe są powszechnie stosowane w przemyśle, w tym w sektorze motoryzacyjnym, lotniczym, elektronicznym i medycznym. Widziałam, że dostępne są m.in. na tej stronie: https://blinklaser.com/spawarki-laserowe/
schaden.lea
schaden.lea
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 21/04/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by Zdzisio92 Pon Kwi 24, 2023 10:02 pm

Podczas budowy domu konieczne jest, aby wybrać dobre jakościowo materiały budowalne. Kolega polecił mi ten sklep ze styropianami https://styro24.pl/swisspor-m-8/ . Co o nich sądzicie? Czy są odpowiednie do ocieplenia elewacji?

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1382
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by bailey37 Wto Kwi 25, 2023 12:51 pm

Jakie jest Wasze ulubione forum budowlane?
bailey37
bailey37
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 25/04/2023
Age : 34
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by urland3 Sro Kwi 26, 2023 8:03 am

Moim zdaniem zastosowanie siatek ochronnych może być korzystne, pod warunkiem odpowiedniego zabezpieczenia terenu. Na stronie https://sieci-siatki.pl/siatki-ochronne/siatki-na-rusztowania/ są informacje o zastosowaniu siatek na rusztowania. Czy uważacie, że to dobre rozwiązanie w tym kontekście?

urland3
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 184
Join date : 22/01/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by lockman.melany Sro Kwi 26, 2023 6:40 pm

Co uważacie o fotowoltaice na abonament? Jest to rodzaj finansowania instalacji fotowoltaicznej, która umożliwia korzystanie z energii słonecznej w zamian za regularną opłatę, zamiast poniesienia kosztów związanych z zakupem i instalacją paneli fotowoltaicznych. Myślicie, że ta oferta https://www.revoltenergy.eu/fotowoltaika-na-abonament jest warta uwagi?
lockman.melany
lockman.melany
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 26/04/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by Grzesiek13 Pon Maj 08, 2023 9:47 am

W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy budowlanej FRANC HOME - https://franc-home.pl/projekty-domow-jednorodzinnych/ , która wykonała dla mnie budowę mojego domu. Wszelkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów.

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by Zdzisio92 Nie Maj 28, 2023 10:55 pm

Hej, jeśli jesteście w trakcie budowy lub dopiero ją zaczynacie to ja polecam Wam zapoznać się ofertą tego sklepu https://parkan.com.pl/oferta/brama-fasadowa . Mają tam naprawdę szeroki asortyment, a wśród ich oferty znajdziecie na pewno drzwi, okna i bramy.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1382
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by Enyo Wto Cze 13, 2023 2:15 pm

Cześć, prowadzę firmę budowlaną i poszukuję solidnej i profesjonalnej firmy dostarczającej usługi wywrotką. W naszej firmie budowlanej specjalizujemy się w różnorodnych projektach, od mniejszych remontów po większe inwestycje. Aby osiągnąć te cele, potrzebujemy rzetelnych partnerów, którzy dostarczą nam niezbędne materiały, w tym w szczególności usługi wywrotką. Przeglądam właśnie ofertę https://reminstal.eu/sprzatanie-dzialek-uslugi-wywrotka-bedzin/ i wygląda bardzo interesująco. Czy ktoś współpracował z tą firmą ?
Enyo
Enyo
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 86
Join date : 04/03/2023
Age : 34

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by asel Czw Cze 22, 2023 10:32 am

Rzućcie sobie okiem na ten ranking zamków do drzwi

asel
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 31
Join date : 30/05/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by setka Sob Cze 24, 2023 6:39 am

Skoro o budowie mowa, to może ktoś z was orientuje się, gdzie najlepiej zakupić kołki do styropianu? Powiem wam, że mnie zaciekawiła oferta https://e-armet.pl/pl/c/Kolki-do-styropianu/157 Ktoś z was, zna tę hurtownię?

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 351
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by minka Pon Cze 26, 2023 11:29 am

Chciałbym podzielić się z Wami informacją o składzie budowlanym KMTB. Mają szeroki asortyment i wysoką jakość oferowanych produktów. Obsługa jest pomocna i fachowa. Jeśli potrzebujecie materiałów budowlanych, koniecznie odwiedźcie www.kmtb.pl.

minka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 190
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by Vookk32 Pią Cze 30, 2023 8:44 am

Zapytam tutaj, może ktoś mi odpowie. Orientujecie się jak często trzeba czyścić lub malować dom z białą elewacją? Żeby faktycznie kolor pozostał biały cały czas. Bardzo podoba mi się biała elewacja, ale zastanawiam się czy podołamy żeby dom faktycznie pozostał biały. Ktoś z Was orientuje się w tym temacie? Może z własnego doświadczenia mi coś podpowiecie?

Vookk32
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 85
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by Enyo Sro Lip 05, 2023 8:46 am

Witajcie, chciałbym podzielić się z Wami informacjami na temat naszego obecnego projektu budowlanego, którym jest zabezpieczanie skarp. Szukam osób, które miały już doświadczenie w tego typu pracach i mogą podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Przede wszystkim interesuje mnie, jakie metody i techniki zastosowaliście przy stabilizacja skarpy w waszych projektach. Czy korzystaliście z tradycyjnych rozwiązań czy też wypróbowaliście innowacyjne metody? Jakie były wasze doświadczenia i jakie efekty osiągnęliście? Dodatkowo, czy mielibyście jakieś rekomendacje dotyczące konkretnych materiałów? Czy są produkty, które sprawdziły się u Was i moglibyście je polecić? Będę wdzięczny za każdą wypowiedź na ten temat. Wasze doświadczenie jest dla mnie niezmiernie cenne. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Enyo
Enyo
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 86
Join date : 04/03/2023
Age : 34

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by Ewelaa213 Pią Lip 07, 2023 6:03 am

A jak już będziecie mieli ogrodzenie to koniecznie zamontujcie sobie domofony Dahua Ja sama skorzystałam z ich oferty i jestem bardzo zadowolona. Wszystko działa bez problemów a do tego w bardzo fajnej cenie udało mi się go nabyc. Polecam

Ewelaa213
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 66
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by Grzesiek13 Pią Lip 07, 2023 8:57 am

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen materiałów budowlanych?

Kostium kąpielowy dla dziewczynki

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by KasjuszMag Sro Lip 12, 2023 8:56 am

Drabiny aluminiowe przegubowe to doskonałe narzędzie dla osób pracujących na wysokościach. Wykonane z lekkiego, a zarazem wytrzymałego aluminium, są łatwe do przenoszenia i obsługi. Dzięki przegubom można je łatwo składać i rozkładać, co ułatwia transport i przechowywanie. Drabiny aluminiowe przegubowe są dostępne w różnych rozmiarach, umożliwiając dostęp do różnych wysokości. Są szeroko wykorzystywane w różnych branżach, takich jak budownictwo, remonty czy ogrodnictwo. Dzięki swojej lekkości, wytrzymałości i praktyczności, stanowią nieocenione wsparcie dla profesjonalistów.


KasjuszMag
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 97
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by lupka Wto Lip 18, 2023 8:06 am

Chcesz mieć pewność, że Twój dom będzie dobrze zaprojektowany? Wybierz jeden z projektów domów od Archon. NA stronie jest sporo projektów, które mogą pasować do waszych preferencji. Poza tym jeden projekt ma zazwyczaj kilka wersji także wydaje mi się, że warto poświecić trochę czasu na znalezienie odpowiedniego.

lupka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 208
Join date : 13/10/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu na działce rolnej. Empty Re: Budowa domu na działce rolnej.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach