Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Moja praca, której pragnęłam od dawna + pytanie

2 posters

Go down

Moja praca, której pragnęłam od dawna + pytanie Empty Moja praca, której pragnęłam od dawna + pytanie

Pisanie by Ankakka91 Czw Lut 23, 2023 4:48 pm

Cześć wszystkim!!!
Dostałem w końcu telefon na rozmowę kwalifikacyjną do pracy, którą chciałem od dawna - analityka danych w Niemczech. Rozmowa kwalifikacyjna będzie jutro w Monachium, a mój lot był cholernie opóźniony, mogę się spóźnić (( Czy moglibyście mi powiedzieć, jak mogę być reasekurowany? Żebym mogła dotrzeć na czas, to dla mnie naprawdę ważne, nie wiem co robić!!!

Ankakka91
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 2
Join date : 23/02/2023

Powrót do góry Go down

Moja praca, której pragnęłam od dawna + pytanie Empty Re: Moja praca, której pragnęłam od dawna + pytanie

Pisanie by Ankakka91 Czw Lut 23, 2023 4:56 pm

pomóżcie

Ankakka91
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 2
Join date : 23/02/2023

Powrót do góry Go down

Moja praca, której pragnęłam od dawna + pytanie Empty Re: Moja praca, której pragnęłam od dawna + pytanie

Pisanie by Okolekk Czw Lut 23, 2023 4:57 pm

Wiem o co chodzi.Ja musiałem jechać prosto z lotniska w 42 minuty bo był inny lot i nie było taksówki do złapania...Mogę Ci doradzić usługę z której często korzystam.Tylko zarezerwuj teraz i zdążysz https://atobtransfer.com/germany/munich-airport-transfers/ Jak długo opóźniony jest lot?

Okolekk
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 23/02/2023

Powrót do góry Go down

Moja praca, której pragnęłam od dawna + pytanie Empty Re: Moja praca, której pragnęłam od dawna + pytanie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach