Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Randki dla dorosłych gdzie szukać w internecie

3 posters

Go down

Randki dla dorosłych gdzie szukać w internecie Empty Randki dla dorosłych gdzie szukać w internecie

Pisanie by mario7 Pią Lis 25, 2022 10:09 am

Odpowiadając na pytanie z tematu, warto przeglądać aktualne ogłoszenia erotyczne https://www.boonga.pl w serwisie codziennie publikowane są nowe ogłoszenia towarzyskie z całej Polski - jeśli chcesz kogoś poznać, możesz również dodać własne ogłoszenie za darmo, uwaga, wymagana jest rejestracja.

mario7
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 3
Join date : 25/11/2022

Powrót do góry Go down

Randki dla dorosłych gdzie szukać w internecie Empty Re: Randki dla dorosłych gdzie szukać w internecie

Pisanie by Enyo Pon Kwi 17, 2023 10:49 am

Często zastanawiam się, jak poznać nowych ludzi i potencjalne osoby do związku w czasach, gdy większość interakcji odbywa się online. Jednym z pomysłów, który przyszedł mi do głowy, jest speed dating. Są to szybkie randki, podczas których spotykasz kilka różnych osób w krótkim czasie. Każda randka trwa zazwyczaj od 3 do 10 minut, a po tym czasie przechodzisz do kolejnej osoby. W ciągu jednego wieczoru możesz spotkać nawet kilkanaście różnych osób i zdecydować, z kim chcesz dalej się spotkać. Zastanawiam się, czy nie spróbować tego sposobu poznawania ludzi. Wydaje mi się, że jest to ciekawa opcja dla osób, które chcą znaleźć partnera lub partnerkę, ale nie mają na to czasu lub nie chcą korzystać z aplikacji randkowych. Podrzucam link do bloga gdzie jest artykuł na ten temat, który mnie zainspirował do tego pomysłu: https://speed-dating.com.pl/ Co o tym myślicie ? Smile
Enyo
Enyo
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 84
Join date : 04/03/2023
Age : 34

Powrót do góry Go down

Randki dla dorosłych gdzie szukać w internecie Empty Re: Randki dla dorosłych gdzie szukać w internecie

Pisanie by setka Czw Lut 29, 2024 8:28 pm

Jak sex randka to tylko na erozone nie che związków, nie szukam ich nawet, to nie dla mnie, a randki tego typu mi wystarczają

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 349
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Randki dla dorosłych gdzie szukać w internecie Empty Re: Randki dla dorosłych gdzie szukać w internecie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach