Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości?

+2
dobam
lovertesh
6 posters

Go down

Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości? Empty Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości?

Pisanie by lovertesh Sro Lis 09, 2022 9:16 pm

Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości?

lovertesh
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 18
Join date : 06/10/2021

Powrót do góry Go down

Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości? Empty Re: Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości?

Pisanie by dobam Wto Lis 15, 2022 2:57 pm

Możemy poszukać w okolicy dobrego sklepu ze zdrową żywnością. Takie miejsca najczęściej oferują dobry miód. Najczęściej pochodzi on od lokalnych pszczelarzy albo zaufanych znajomych pszczelarzy.

dobam
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 16
Join date : 19/01/2022

Powrót do góry Go down

Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości? Empty Re: Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości?

Pisanie by bewayo Wto Lis 15, 2022 3:02 pm

Bardzo dobry miod w przystępnej cenie tutaj  https://miodhurt.pl/. Ulubiony moich rodziców, dość twardy, delikatny w smaku.
Co do obsługi jestem bardzo zadowolona, produkty dotarły szybko, bardzo dobrze i czysto opakowane. Szczerze polecam!

bewayo
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 11
Join date : 08/12/2021

Powrót do góry Go down

Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości? Empty Re: Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości?

Pisanie by deckow.sherman Pią Gru 23, 2022 1:14 pm

Ja miody kupuję zawsze ze sprawdzonych źródeł. Przez to, że miód to produkt, którego nie może zabraknąć w mojej kuchni, to często testuje jego różne odmiany. Jaki miód jest waszym ulubionym?
________________________
Miód manuka i jego właściwości
deckow.sherman
deckow.sherman
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 23/12/2022
Age : 26
Skąd : Klecza Górna

Powrót do góry Go down

Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości? Empty Re: Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości?

Pisanie by miller21 Pią Gru 23, 2022 4:16 pm

Bardzo lubię herbatę z miodem!
miller21
miller21
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 23/12/2022
Age : 33
Skąd : Piaseczno

Powrót do góry Go down

Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości? Empty Re: Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości?

Pisanie by mbartoletti Wto Sty 17, 2023 1:26 pm

Ja często dodaje miód do różnych wypieków. Najczęściej zamawiam go przez internet.
mbartoletti
mbartoletti
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 17/01/2023
Age : 32
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości? Empty Re: Gdzie kupujesz miód wysokiej jakości?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach