Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Program do fakturowania, jaki wybrać?

5 posters

Go down

Program do fakturowania, jaki wybrać? Empty Program do fakturowania, jaki wybrać?

Pisanie by Buzek Pią Lis 04, 2022 8:01 am

Macie może dla mnie konkretne podpowiedzi na jaki program do faktur warto postawić i jednocześnie z którego sami korzystacie dłuższy czas, bo przede wszystkim zależy mi na tym aby było to przede wszystkim proste w obsłudze oraz bez problemów technicznych.

Buzek
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 51
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Program do fakturowania, jaki wybrać? Empty Re: Program do fakturowania, jaki wybrać?

Pisanie by KamilEz Pią Lis 04, 2022 8:14 am

Jeżeli przede wszystkim szukasz dobrego i stabilnego programu do fakturowania to możecie w takim razie wziąć pod uwagę również Faktura VAT 2022 o których dowiecie się więcej bezpośrednio na https://ksiegowosc24.pl/ ponieważ mają dostępne 3 wersje i jednocześnie licencje w całkiem niezłej cenie. Jestem pozytywnie zaskoczony pakietem Standard, który używamy już od 2 miesięcy i nie zamierzamy nic w tym temacie zmieniać. Warto się przekonać i usprawniać sobie kolejne procesy. Pozdrawiam!

KamilEz
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 178
Join date : 12/09/2022

Powrót do góry Go down

Program do fakturowania, jaki wybrać? Empty Re: Program do fakturowania, jaki wybrać?

Pisanie by Hakuna31 Pią Lis 04, 2022 12:20 pm

Warto poszukiwać rozwiązań, które pozwolą na usprawnienie pracy w firmie.

kurs języka migowego online z certyfikatem

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 552
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Program do fakturowania, jaki wybrać? Empty Re: Program do fakturowania, jaki wybrać?

Pisanie by Michalina676 Wto Lis 08, 2022 11:22 am

My zdecydowaliśmy się na ten rok Faktura VAT 2022 PRO który poleciła nam nowa księgowa. Nie miałam problemu z odpaleniem programu i wprowadzeniem do naszej firmy bo też nam w tym zakresie pomagała ich obsługa. Jeżeli ktoś nie wie jaki program kupić to zawsze warto zapytać się u źródła, a na pewno podjęte decyzje będą jak najbardziej słuszne, a co najważniejsze będziecie mogli usprawniać kolejne procesy i pozbędziecie się niedopatrzeń. Pozdrawiam!

Michalina676
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 32
Join date : 28/10/2022

Powrót do góry Go down

Program do fakturowania, jaki wybrać? Empty Re: Program do fakturowania, jaki wybrać?

Pisanie by Buzek Wto Lis 08, 2022 11:24 am

Ogromne dzięki za informacje Wink Na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że będzie to optymalna opcja dla naszej firmy.

Buzek
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 51
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Program do fakturowania, jaki wybrać? Empty Re: Program do fakturowania, jaki wybrać?

Pisanie by nienow.libby Wto Lis 08, 2022 5:47 pm

Ile kosztuje taki program na miesiąc?
nienow.libby
nienow.libby
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 08/11/2022
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Program do fakturowania, jaki wybrać? Empty Re: Program do fakturowania, jaki wybrać?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach