Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Historia trzech kolekcji adidas. Czy wiesz, jak zaczęła się moda na twoje ulubione trampki?

3 posters

Go down

Historia trzech kolekcji adidas. Czy wiesz, jak zaczęła się moda na twoje ulubione trampki? Empty Historia trzech kolekcji adidas. Czy wiesz, jak zaczęła się moda na twoje ulubione trampki?

Pisanie by lorika Pią Paź 28, 2022 2:50 pm

Historia trzech kolekcji adidas. Czy wiesz, jak zaczęła się moda na twoje ulubione trampki?
Niemieckiego giganta obuwniczego nie trzeba przedstawiać. Jej historia jest również dobrze znana. Produkcja nowoczesnych butów sportowych rozpoczęła się po I Wojnie Światowej, a dwaj bracia współpracowali nad nią. Wkrótce zaczęli dostarczać wysokiej jakości buty niemieckim wojskowym i głównym gwiazdom sportu. Jednak różnice w poglądach firmy przyczyniły się do jej upadku i powstania konkurencyjnej marki — Puma. Dziś adidas to nie tylko buty sportowe, ale przede wszystkim buty lifestylowe. Możemy znaleźć ich modele na całym świecie. Sprawdźmy więc, z czym wiązały się początki najpopularniejszych kolekcji adidas. Dalej na blogu "Antina Anta - mój pogląd"
Adidas Superstar.
Sneakersy Adidas Superstar są nierozerwalnie związane z koszykówką. W 1969 roku producent zaskoczył wszystkich wydaniem pierwszych butów przeznaczonych do tego sportu. Wyróżniały się również innowacyjną gumową osłoną palców w kształcie muszli. Stąd potoczna nazwa superstars – "shell shoes" lub "top shell". To był but przeznaczony dla bardzo ekskluzywnej grupy. Aby je zdobyć, trzeba było udać się do sklepu Carlsen Imports z ważną kartą do koszykówki. Około 1975 roku trzech na czterech graczy NBA nosiło trampki Superstar. Jak to zwykle bywa, wkrótce wyszli na ulice, gdzie stali się ikoną stylu. Popularność przyniosła im Grupa RUN DMC, zwłaszcza jej przebój z 1986 roku "my Adidas".
Historia trzech kolekcji adidas. Czy wiesz, jak zaczęła się moda na twoje ulubione trampki? 05346295
lorika
lorika
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 13
Join date : 03/07/2022

http://antina.ru/blog/razmeshhaju_ssylki_antina_anta/2022-06-24-

Powrót do góry Go down

Historia trzech kolekcji adidas. Czy wiesz, jak zaczęła się moda na twoje ulubione trampki? Empty Re: Historia trzech kolekcji adidas. Czy wiesz, jak zaczęła się moda na twoje ulubione trampki?

Pisanie by tressa88 Pią Paź 28, 2022 3:42 pm

Nie sądziłam, że kiedyś przeczytam o historii adidasów Very Happy

tressa88
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 28/10/2022
Age : 37
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Historia trzech kolekcji adidas. Czy wiesz, jak zaczęła się moda na twoje ulubione trampki? Empty Re: Historia trzech kolekcji adidas. Czy wiesz, jak zaczęła się moda na twoje ulubione trampki?

Pisanie by sowiet Nie Lis 27, 2022 10:54 am

Akurat ja się jeszcze nad takimi rzeczami nie skupiałem ale jestem za to zdania, że bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć dokładnie dlaczego warto zimą wybrać beret zamiast czapki. Od siebie chcę każdemu polecić bardzo fajny wpis https://magazynkobiecy.pl/dlaczego-zima-warto-wybrac-beret-zamiast-czapki/ gdzie właśnie jak dla mnie bardzo fajnie o tym napisano.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1030
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Historia trzech kolekcji adidas. Czy wiesz, jak zaczęła się moda na twoje ulubione trampki? Empty Re: Historia trzech kolekcji adidas. Czy wiesz, jak zaczęła się moda na twoje ulubione trampki?

Pisanie by sowiet Pią Wrz 08, 2023 12:58 pm

Wysoka jakość ubrań to nie tylko ich dłuższa trwałość, ale również komfort noszenia i estetyka. Dobrze dobrana tkanina i staranne wykonanie czynią z prostego ubrania prawdziwy klejnot w naszej garderobie. Zachęcam do zapoznania się z artykułem https://enowiny.pl/artykul,65272,wysokiej-jakosci-ubrania-dlaczego-warto-inwestowac-w-trwale-i-klasyczne-projekty.html który podkreśla znaczenie jakości w świecie mody.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1030
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Historia trzech kolekcji adidas. Czy wiesz, jak zaczęła się moda na twoje ulubione trampki? Empty Re: Historia trzech kolekcji adidas. Czy wiesz, jak zaczęła się moda na twoje ulubione trampki?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach