Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

+9
minka
urland3
sowiet
Grzesiek13
Krysia1
oszela
Mixon2
malika09
emmarik
13 posters

Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by emmarik Pią Paź 14, 2022 3:54 pm

Witam wszystkich. Zdecydowałam, że chcę zmiany otoczenia i przeprowadzki do nowego domu. Chcę iść do profesjonalnego pośrednika, który weźmie pod uwagę wszystkie moje życzenia. Jeśli mieliście takie doświadczenie, polećcie mi je w komentarzach.

emmarik
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 16
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Re: Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by malika09 Pią Paź 14, 2022 4:54 pm

Jeśli szukasz zaufanego serwisu dla nieruchomość na sprzedaż. Radzę skorzystać z tego serwisu, ponieważ współpracowałem z serwisem i chcę powiedzieć, że z ich pracy byłem naprawdę zadowolony. Znaleźli idealny dom w krótkim czasie i naprawdę wzięli pod uwagę wszystkie życzenia mojej rodziny.

malika09
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 20
Join date : 30/06/2022

Powrót do góry Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Re: Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by Mixon2 Pią Paź 14, 2022 6:06 pm

Szukałeś w wizytówkach firm?

_____
Podłogi sklep Kalisz

Mixon2
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 237
Join date : 18/05/2022

https://aletorcik.pl/kruszonka-przepis-podstawowy/

Powrót do góry Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Re: Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by emmarik Pią Paź 14, 2022 7:22 pm

Moją aspiracją jest zakup własnego domu.Również, mam szczerą nadzieję, że wkrótce się spełni.Wolałbym skorzystać z tej usługi, aby zaoszczędzić czas i nerwy.Szczerze dziękuję za rekomendację.

emmarik
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 16
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Re: Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by oszela Czw Paź 20, 2022 5:31 pm

Jeśli to ma być nieruchomość w Warszawie to zwróć uwagę na to kto jest zarządcą obecnie. Jeśli nie jest to sprawdzona i rzetelna firma to pomyśl o zmianie na Per Modum. Administrują nieruchomościami w całej Warszawie, mają doświadczenie, wiedzę, zajmują się w pełni profesjonalnie samym budynkiem i interesami wspólnoty.

oszela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 94
Join date : 27/11/2021

Powrót do góry Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Re: Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by Krysia1 Sro Lis 16, 2022 4:04 pm

Jeśli chodzi o nieruchomości i wszystko co z nimi związane najlepiej będzie jak skorzystasz z usług agencji nieruchomości jak ta https://www.cn-kaczmarek.pl/ Pomogą ci zakupić lub sprzedać nieruchomość oraz poprowadzą transakcję. Dzięki nim dostaniesz to czego oczekujesz.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Re: Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by Grzesiek13 Sro Sty 18, 2023 8:13 am

Czy wiecie czym są trufle i dlaczego są tak trudno dostępne? Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszelkie informacje w tym temacie oraz wielu innych związanych z zyciem codziennym znajdziecie na stronie pressbuzz.pl . Co Wy sądzicie o portalu?

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Re: Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by sowiet Nie Sty 22, 2023 12:29 pm

Ja od siebie chcę powiedzieć, że gdy komuś zależy na szybkiej sprzedaży mieszkania czy domu to oczywiście jest sprawdzona opcja. Zachęcam was na pewno do sprawdzenia oferty z https://nieruchomosci-zeus.pl/ i to oni przede wszystkim skup nieruchomości organizują bardzo perfekcyjnie.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1040
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Re: Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by urland3 Nie Mar 19, 2023 5:02 pm

Jasna sprawa. Chodzi w końcu o to, by jak najlepiej poradzić sobie z każdą rzecz. Ja uważam, że ciekawym pomysłem mogłoby być postawienie na pozbycie się problematycznego mieszkania. Zastanawiam się, czy sprzedaż zadłużonego mieszkania to dobry pomysł. Co o tym myślicie?

urland3
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 184
Join date : 22/01/2023

Powrót do góry Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Re: Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by minka Sro Mar 29, 2023 12:08 pm

kochani jak wybrać idealne projekty domów ? Na co powinnam zwrócić uwagę przy ich wyborze? Ekspozycja na słońce, wielkość, ilosć pokoi? jestem totalnie zielona w temacie i chętnie posłucham waszych rad Smile

minka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 190
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Re: Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by Grzesiek13 Czw Mar 30, 2023 5:36 pm

Czy wiecie co oznaczają sny o znajomych sprzed lat? Jeżeli jesteście zainteresowani tematyką lifestylu, podróżowania lub aranżacji wnętrz, to polecam Wam sprawdzić porady w artykułach na stronie - https://aspedia.pl/dom-i-wnetrze/ .

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Re: Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by bociek Sro Cze 28, 2023 8:01 pm

Cześć. Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że przed zakupem domu warto postawić na dobrego rzeczoznawcę. Ostatnio widziałam że tutaj https://www.mpexpertbud.pl/ile-kosztuje-ekspertyza-budowlana/ mają w tym temacie całkiem spora doświadczenie, więc na pewno odpowiednio byliby w stanie się tym zająć. Dajcie znać, to na ich temat sądzicie.

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Re: Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by lupka Pią Sie 04, 2023 2:19 pm

Uczciwość wobec potencjalnych nabywców jest kluczowa - poinformuj ich o wszelkich długach w czynszu i innych zaległościach związanych z mieszkaniem. sprzedaż mieszkania z długiem w czynszu nie jest łatwa ale też nie niemożliwa Smile

lupka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 207
Join date : 13/10/2022

Powrót do góry Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Re: Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by mariane04 Wto Sie 08, 2023 5:18 pm

Każda księga wieczysta udostępniana jest w dwóch formatach: papierowej i elektronicznej. Jeśli chcemy skorzystać z tej pierwszej, powinniśmy się udać do sądu rejonowego, w którego okręgu znajduje się interesująca nas nieruchomość.


_____________________
sprawdzanie księgi wieczystej
mariane04
mariane04
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 08/08/2023
Age : 33
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Re: Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by Hakuna31 Pon Paź 30, 2023 5:05 pm

Czy w trakcie aranżacji Waszych wnętrz korzystaliście z usług specjalistów? Na stronie https://www.tapetynatopie.pl/fototapety-do-biura-postaw-na-nowoczesne-rozwiazania-w-pracy znajdziecie porady dotyczące aranżacji wnętrz oraz wykorzystaniu fototapety.

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 565
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości. Empty Re: Potrzebuję porady dotyczącej nieruchomości.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach