Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Co sądzicie na temat ZwCAD 2022?

4 posters

Go down

Co sądzicie na temat ZwCAD 2022?  Empty Co sądzicie na temat ZwCAD 2022?

Pisanie by KamilEz Sro Wrz 14, 2022 7:26 pm

Cześć,
Chciałbym zapytać Was, czy możecie powiedzieć mi coś więcej na temat ZwCAD 2022 i przede wszystkim, czy również na nim pracujecie. Zależy mi na stabilnym programie o dużych możliwościach i chętnie poznam spostrzeżenia ze strony osób, które z własnych doświadczeń mogą powiedzieć mi więcej. Pozdrawiam Smile

KamilEz
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 178
Join date : 12/09/2022

Powrót do góry Go down

Co sądzicie na temat ZwCAD 2022?  Empty Re: Co sądzicie na temat ZwCAD 2022?

Pisanie by Buzek Sro Wrz 21, 2022 2:09 pm

W mojej ocenie słuszny wybór, bardzo dobry i stabilny program do tworzenia rozbudowanych projektów budowlanych. Jednocześnie dodatkowe wsparcie techniczne, stabilność i proste ogarnięcie całej funkcjonalności od początku do końca. Plusem jest też 30 dniowa opcja przetestowania go w wersji próbnej.

Buzek
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 51
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Co sądzicie na temat ZwCAD 2022?  Empty Re: Co sądzicie na temat ZwCAD 2022?

Pisanie by Sewilla Pią Wrz 23, 2022 1:51 pm

Również uważam, że poszukiwania odpowiedniego programu do tworzenia rozbudowanych projektów budowlanych to na pewno warto pod uwagę wziąć sobie ZwCAD w najnowszej wersji na 2022 rok. Pełne wsparcie, duże możliwości, funkcjonalność i co najważniejsze realne podejście ze strony obsługi technicznej co ma ogromne znaczenie tym bardziej na starcie kiedy się wdrażacie i do tego z dodatkowymi szkoleniami.

Sewilla
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 130
Join date : 03/09/2022

Powrót do góry Go down

Co sądzicie na temat ZwCAD 2022?  Empty Re: Co sądzicie na temat ZwCAD 2022?

Pisanie by KamilEz Pią Wrz 23, 2022 1:53 pm

Dobrze wiedzieć, dzięki za informacje i mam nadzieję że ułatwicie mi po prostu podjęcie racjonalnej decyzji w tym zakresie.

KamilEz
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 178
Join date : 12/09/2022

Powrót do góry Go down

Co sądzicie na temat ZwCAD 2022?  Empty Re: Co sądzicie na temat ZwCAD 2022?

Pisanie by Kella Nie Paź 09, 2022 7:52 pm

W mojej ocenie akurat w tym zakresie zdecydowanie liczy się profesjonalizm obsługi, aby szybko rozpatrywała wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie wraz z dodatkowymi szkoleniami na początku i też oprócz rozbudowanych funkcjonalności także porządna baza wspierająca efektywną pracę. Najlepiej będzie jeśli po prostu zajrzysz na strone https://www.zwcad.pl/ i dowiesz się więcej odnośnie najnowszej wersji na rok 2023

Kella
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 49
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Co sądzicie na temat ZwCAD 2022?  Empty Re: Co sądzicie na temat ZwCAD 2022?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach