Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Skuteczna reklama

+28
krajcik.catalina
Sewilla
joanna
Krysia1
Ewelaa213
jarod70
weren
skubi
Zdzisio92
Jurek814155
Hakuna31
sowiet
dain
minka
Tymoteusz1
Pistacja
fosmos
deka
bociek
Dżess
penopa
MichałAnioł
Grzesiek13
ozonee
Mika 14
patcat
Daniel332
akia
32 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Skuteczna reklama  Empty Skuteczna reklama

Pisanie by akia Sro Lip 11, 2018 5:29 pm

Moim zdaniem skuteczna reklama to gadzety reklamowe. Podarujesz coś klientom i on czesto będa mieli przed oczami nazwę twojej firmy. A przecież takie gadżety nie są drogie. wystarczy, ze zobaczysz tutaj https://taniegadzety.pl/ za takimi gadżetami. Wybór jest spory

akia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 154
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by Daniel332 Sob Lip 11, 2020 1:25 pm

Zastanawiasz się w jakiej formie najlepiej zareklamować swoją reklamę? http://my-bankier.pl/jak-zaplanowac-skuteczna-kampanie-reklamowa/ Bardzo ciekawy artykuł który opisuje z jakich narzędzi marketingu można korzystać, co należy zrobić żeby nasz produkt trafił do jak największej liczby potencjalnych klientów. Wszystkiego dowiesz się w artykule.

Daniel332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by patcat Pon Sie 03, 2020 7:43 am

A ja słyszałam, że bardzo dobrym rodzajem reklamy jest chociażby taki event firmowy. Dzięki temu nie tylko nasi pracownicy bliżej i lepiej się poznają ale przy okazji możemy dać znać o naszej działalności szerszemu gronu przyszłych klientów. Tak w każdym razie słyszałam, lecz się na tym nie znam. Dlatego też z czystej ciekawości chciałam się czegoś więcej na temat takiego eventu dowiedzieć i tak też trafiłam tutaj https://vformers.pl/ gdzie opisane zostało co to jest ten event i na czym on polega

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Join date : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by Mika 14 Nie Sty 24, 2021 12:54 pm

Co do reklamy może warto skontaktować się z firmą Exposite .Jest to firma projektująca jak i produkująca maty ledowe ,materiały Pos-min i wielu innych form reklamowych. Mają długoletnie doświadczenie w tej branży więc znają sie na rzeczy. Napewno doradzą jak forma reklamy będzie przydatna dla twojej firmy.

Mika 14
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 3
Join date : 18/01/2021

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by ozonee Pią Lut 26, 2021 9:24 pm

Także uważam, że bardzo dobra formą reklamy mogą być różnego typu gadżety reklamowe. Bo jednak każdy z nas lubi od czasu do czasu otrzymać jakiś drobiazg. Więc przeglądałam internet aby znaleźć coś fajnego i natrafiłam na tę stronę https://artigraf.pl/oferta/galanteria-reklamowa/etui-na-dokumenty-i-karty na której to można znaleźć kilak bardzo ciekawych takich gadżetów.

ozonee
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 163
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by Grzesiek13 Sro Maj 12, 2021 11:08 pm

Gadżety reklamowe są doskonałą formą reklamy, dlatego chciałbym Wam polecić parasole z nadrukiem . Według mnie jest to najlepsza oferta tego typu w sieci, z której sam regularnie korzystam.

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by MichałAnioł Wto Cze 08, 2021 2:18 pm

istnieje tak wiele możliwości reklamowania produktu
można to zrobić samodzielnie lub skorzystać z wykwalifikowanej pomocy specjalistów
Znalazłem jeden dla mojej firmy https://gry-na-pieniadze.pl/vulkan-vegas/
możesz się do niego zwrócić, wzrost Twojej firmy jest gwarantowany

MichałAnioł
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 08/06/2021

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by penopa Pią Sie 06, 2021 8:27 pm

Aktualnie najbardziej trafną formą reklamy jest marketing internetowy i warto w tym kierunku pójść. Zwłaszcza jeśli chodzi o pozycjonowanie, gdzie istotny jest dobór odpowiednich słów kluczowych. Z artykułu http://360interactive.pl/jak-sprawdzic-slowa-kluczowe-konkurencji/ można się więcej na ten temat dowiedzieć

penopa
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 175
Join date : 18/12/2020

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by Dżess Pią Sie 27, 2021 9:30 am

Tak naprawdę jest wiele sposobów na to, aby skutecznie się reklamować. Ja przykładowo teraz planuje zamówić u firmy Fesido naklejki firmowe . Takie naklejki można wszechstronnie wykorzystać i porozdawać klientom, gościom etc.

Dżess
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 124
Join date : 24/04/2021

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by bociek Pią Wrz 03, 2021 1:22 pm

Wydaje mi się, iż bardzo jakościowym źródłem informacji w kwestii marketingu jest ta strona: http://servicedesign.pl/customer-journey-co-to-jest/ . Znalazłem tam sporo informacji o tym, w jaki sposób zoptymalizować usługi w mojej firmie. W dodatku podany przeze mnie artykuł w temacie customer journey jest bardzo interesujący.

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by deka Wto Wrz 14, 2021 1:44 pm

Polecam zerknąć - pozycjonowanie Kielce. Moim zdaniem ten model ma sens, ale musi być realizowany przez fachowców, a nie, że będziecie to robić sami. Takich rzeczy nie robi się na własną rękę - po prostu.

deka
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 13
Join date : 14/12/2020

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by fosmos Nie Paź 10, 2021 1:02 pm

Znalazłem tam sporo informacji o tym.

fosmos
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 13
Join date : 10/10/2021
Age : 23

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by Pistacja Pon Paź 25, 2021 2:19 pm

Zdecydowanie warto przemyśleć poważnie to jak chcecie działać w zakresie reklamy itd. Na pewno na https://virtualpeople.pl/ macie ogrom informacji na temat marketingu i ta firma świetnie radzi sobie z planowaniem kampanii

Pistacja
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 135
Join date : 25/10/2021

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by Tymoteusz1 Wto Gru 28, 2021 5:18 pm

Dzisiaj faktycznie ciężko byłoby poradzić sobie z wyróżnieniem się na rynku, jeśli nie postawicie na skuteczną reklamę. Co do jej formy, to już samodzielnie musicie podjąć decyzję w oparciu o to, co byłoby dla Was adekwatne. Na stronie https://krakrafilms.com/film-promocyjny/ czytałem trochę na temat realizacji filmów promocyjnych. Myślicie, że to dobry wybór?

Tymoteusz1
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 152
Join date : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by Dżess Sro Mar 30, 2022 1:50 pm

Do prowadzenia działań reklamowych w sieci też trzeba się odpowiednio przygotować... Poczytajcie sobie tutaj https://skuteczni.pl/strategia-seo/ o strategiach seo? Jakie są często popełniane błędy, które potem mają wpływ na słabe lub żadnego efekty.

Dżess
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 124
Join date : 24/04/2021

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by minka Czw Kwi 07, 2022 2:25 pm

jeśli jeszcze nie do końca jesteście przekonani co do zainwestowania pieniędzy w reklamę to polecam ten artykuł https://zulawyimierzeja24.pl/aktualnosci/35472,zalety-korzystania-z-uslug-agencji-interaktywnej tutaj macie wyjaśnienie co składa się na całościowy koszt kampanii reklamowej. To nie tylko wynagrodzenie agencji, ale również budżety na przekliki, na adsy, na artykuły sponsorowane. Trzeba mieć tego świadomość.

minka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 190
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by dain Wto Kwi 12, 2022 12:50 pm

Banery i opakowania reklamowe to nasze główne działania marketingowe. Ich drukiem i produkcją zajmuje się Drukarnia-Wydawnictwo Edytor z Dolnego Śląska. Ich oferta jest szeroka, mają bardzo dobre ceny, ich wydruki wyglądają bardzo dobrze, zlecenia realizują terminowo, w atrakcyjnych cenach, polecam serdecznie.

dain
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 50
Join date : 30/03/2022

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by sowiet Sro Maj 11, 2022 7:10 pm

Myślę, że każdemu z nas powinno zależeć na tym aby reklama jaką stosujemy była jak najbardziej skuteczna. Jak dla mnie także fajnie na stronie https://www.itselect.pl/marketing-internetowy/strategia-na-social-media-jak-powinna-wygladac opisano to jak wygląda tworzenie strategii w social mediach.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1026
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by Hakuna31 Sro Cze 01, 2022 3:36 pm

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem kampanii reklamowych, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie artykuł na temat czym jest-programmatic i dlaczego warto realizowac kampanie marketingowe w tym modelu . Czy ktoś z Was również korzysta z takiego rozwiązania?

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 552
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by Jurek814155 Czw Cze 02, 2022 6:57 pm

Nie wiem czy istnieje w ogóle skuteczna reklama.

Jurek814155
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 5
Join date : 02/06/2022

https://bmtmedical.pl/34-aparaty-ekg

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by Zdzisio92 Czw Cze 09, 2022 9:57 am

Kiedy myśmy zaczynali zainwestowaliśmy dość mocno w SEO i elektroniczne gadżety dla potencjalnych klientów, które zamówiliśmy poprzez https://www.opengift.pl.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1355
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by skubi Nie Wrz 25, 2022 5:09 pm

Jeżeli interesuje cię kampania Google Ads, to myślę że najlepiej byłoby zerknąć w wolnej chwili do https://brandvision.pl/kampanie-google-ads/.  Oni mają w tym temacie naprawdę bardzo duże doświadczenie i z pewnością będą w stanie odpowiednio wam doradzić. Zajrzyjcie na ich stronę, a myślę że nie będziecie  rozczarowani.

skubi
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 294
Join date : 12/08/2021

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by weren Czw Paź 13, 2022 11:49 am

W dzisiejszym świecie, gdzie internet odgrywa ogromną rolę w życiu codziennym, pozycjonowanie stron internetowych stało się niezbędnym narzędziem dla firm i przedsiębiorców, którzy chcą osiągnąć sukces online. Ale czym dokładnie jest pozycjonowanie stron internetowych i dlaczego jest tak ważne? W tym artykule rozwiniemy ten temat, wyjaśniając, na czym polega pozycjonowanie oraz jakie korzyści może przynieść Twojej firmie. Więcej o seo dowiesz sie z https://seo-rank.pl/pozycjonowanie-stron-najwazniejsze-czynniki-rankingowe/
Czym Jest Pozycjonowanie Stron Internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych, znane również jako SEO (Search Engine Optimization), to zestaw strategii i technik mających na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Głównym celem SEO jest osiągnięcie wyższego rankingowego miejsca w wynikach wyszukiwarek, takich jak Google, Bing czy Yahoo, dla konkretnych słów kluczowych lub fraz związanych z treściami prezentowanymi na stronie.

Proces pozycjonowania stron internetowych opiera się na zrozumieniu algorytmów wyszukiwarek i dostosowaniu treści oraz technicznych aspektów strony, aby spełnić kryteria tych algorytmów. Działa to na zasadzie odpowiedzi na pytania użytkowników, którzy wpisują określone hasła w wyszukiwarkach. Dlatego właściwie przeprowadzone pozycjonowanie może sprawić, że Twoja strona będzie bardziej widoczna dla osób szukających produktów lub usług oferowanych przez Twoją firmę.
Kluczowe Elementy Pozycjonowania Stron

Pozycjonowanie stron internetowych to obszerne zagadnienie, które obejmuje wiele aspektów. Oto kilka kluczowych elementów, na które warto zwrócić uwagę:
1. Słowa Kluczowe

Słowa kluczowe stanowią fundament pozycjonowania. To słowa lub frazy, które potencjalni klienci wpisują w wyszukiwarki. Wybór odpowiednich słów kluczowych jest kluczowy dla skutecznego pozycjonowania. Należy uwzględnić te, które są najbardziej relevantne dla Twojej branży i produktów lub usług.
2. Optymalizacja Treści

Treści na stronie internetowej muszą być zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych. Teksty, opisy produktów, artykuły blogowe i inne treści powinny być wartościowe dla użytkowników, a jednocześnie zawierać wybrane słowa kluczowe w naturalny sposób. Staranne przygotowanie treści to podstawa efektywnego SEO.
3. Techniczna Optymalizacja Strony

Techniczna strona SEO obejmuje wiele elementów, takich jak szybkość ładowania strony, responsywność (dostosowanie do urządzeń mobilnych), poprawne indeksowanie przez wyszukiwarki, struktura URL i wiele innych. Te aspekty techniczne są kluczowe dla oceny jakości strony przez algorytmy wyszukiwarek.
4. Budowanie Linków

Linki prowadzące do Twojej strony internetowej mają duże znaczenie dla pozycji w wynikach wyszukiwania. Dobrej jakości linki zwrotne (backlinki) od innych autorytetnych stron internetowych mogą znacznie poprawić pozycję Twojej strony. Jednak warto zadbać o naturalność i jakość tych linków, aby uniknąć kary za nieuczciwe praktyki.
5. Analiza Konkurencji

Monitorowanie działań konkurencji jest ważnym elementem pozycjonowania. Dzięki analizie konkurencji można zidentyfikować luki w strategii i dostosować swoje działania, aby zdobyć przewagę.
6. Content Marketing

Tworzenie wartościowych treści, takich jak blogi, poradniki, infografiki czy filmy, jest ważnym elementem pozycjonowania. Dobre treści przyciągają użytkowników na stronę, budują zaufanie do marki i mogą generować naturalne linki zwrotne.
Dlaczego Pozycjonowanie Stron Jest Ważne?

Pozycjonowanie stron internetowych ma wiele korzyści dla firm i przedsiębiorców działających online. Oto kilka z nich:
1. Zwiększona Widoczność

Poprawa pozycji w wynikach wyszukiwania oznacza większą widoczność w sieci. Im wyżej w rankingu, tym większa szansa na to, że użytkownicy klikną w link do Twojej strony.
2. Wzrost Ruchu na Stronie

Skuteczne SEO przyciąga więcej organicznego ruchu na stronę. To oznacza, że więcej potencjalnych klientów może poznać Twoje produkty lub usługi.
3. Zwiększenie Konwersji

Odpowiednio zoptymalizowana strona internetowa może zwiększyć współczynnik konwersji. Dzięki lepszemu dostosowaniu treści do potrzeb użytkowników, większa liczba odwiedzających może stać się klientami.
4. Wzrost Autorytetu

Strona wysoko pozycjonowana w wynikach wyszukiwania buduje większy autorytet i zaufanie w oczach użytkowników. To może pomóc w budowaniu silnej marki online.
5. Wysoka Zwrotność Inwestycji

Pozycjonowanie stron internetowych może zapewnić jedną z najlepszych zwrotów inwestycji w dziedzinie marketingu online. Skuteczne SEO przynosi trwałe rezultaty i może generować korzyści przez długi czas.
Podsumowanie

Pozycjonowanie stron internetowych to kluczowy element skutecznej strategii marketingowej online. Odpowiednio przeprowadzone SEO może zwiększyć widoczność strony, przyciągnąć więcej ruchu i poprawić konwersje, co przekłada się na wzrost zysków firmy. Warto zrozumieć podstawy pozycjonowania lub skorzystać z usług profesjonalistów, aby wykorzystać pełny potencjał tej skomplikowanej, ale niezwykle ważnej dziedziny marketingu internetowego. Pamiętaj, że SEO to proces ciągły, który wymaga stałego monitorowania i dostosowywania do zmieniających się trendów i algorytmów wyszukiwarek. Właściwe podejście do pozycjonowania może przynieść długotrwałe sukcesy i przewagę nad konkurencją w internecie.


Ostatnio zmieniony przez weren dnia Pią Wrz 08, 2023 5:01 pm, w całości zmieniany 1 raz

weren
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 13/10/2022

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by jarod70 Pon Paź 17, 2022 8:31 pm

Gadżety reklamowe to fajne bajery, ale przyznam szczerze, tak na swoim przykładzie - nie patrzę na markę tych gadżetów. Bardziej przemawia do mnie reklama w Internecie albo w radio

jarod70
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 17/10/2022
Age : 25
Skąd : Staszow

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by Ewelaa213 Wto Paź 25, 2022 2:27 pm

Na stronie https://www.znajdzreklame.pl/blogreklama-zewnetrzna-outdoor/reklama-outdoorowa-a-media-spolecznosciowe/ można przeczytać wiele ciekawych informacji na temat reklamy outdoorowej czyli nowoczesnego sposobu marketingu. Murale, kody QR i wiele innych to metody reklamy na miarę naszych czasów. Dzięki temu artykułowi można dowiedzieć się więcej na tematy związane z trendami reklamy obowiązującymi obecnie.

Ewelaa213
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 65
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

Skuteczna reklama  Empty Re: Skuteczna reklama

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach