Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

zdrowa żywność

+3
Hakuna31
sowiet
Mattaniasz85685
7 posters

Go down

zdrowa żywność Empty zdrowa żywność

Pisanie by Mattaniasz85685 Wto Sie 09, 2022 3:30 pm

Witam, zastanawiasz się w jaką żywność zainwestować? Myślę, że zdrowa żywność może Was zainteresować, ponieważ taki rodzaj żywności nie zawiera żadnych sztucznych dodatków i do tego dobrze wpływa na nasz organizm. Co Wy sądzicie o zdrowej żywności?

Mattaniasz85685
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 09/08/2022

Powrót do góry Go down

zdrowa żywność Empty Re: zdrowa żywność

Pisanie by sowiet Sro Sie 24, 2022 6:34 pm

Jak najbardziej sama zdrowa żywność jest niezwykle istotna i ja jeszcze chcę dodać, że zdecydowanie warto jest wiedzieć jakie cukry są najlepsze w samej gastronomii. W każdym razie ja od razu polecam https://swojskapiwniczka.pl/Erytrol gdyż wiem z własnego doświadczenia, że erytrol ma bardzo szerokie zastosowanie.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1005
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

zdrowa żywność Empty Re: zdrowa żywność

Pisanie by Hakuna31 Czw Sie 25, 2022 11:45 am

W moim przypadku zwracam ogromną uwagę na jakość produktów spożywczych.

whisky sklep internetowy

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 537
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

zdrowa żywność Empty Re: zdrowa żywność

Pisanie by Pestka Pon Wrz 05, 2022 9:53 am

Ja też zwracam uwagę na to co kupuję do jedzenia dla mojej rodziny. Bardzo lubię gotować i staram się to robić ze składników naprawdę dobrej jakości. Ostatnio często sięgam po barszcz czerwony z butelki.To taki gotowy koncentrat, z którego można szybko przygotować smaczną zupę. Zawsze dodaje gotowane ziemniaki do barszczu i mam smaczny i sycący obiad.

Pestka
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 30
Join date : 31/03/2022

Powrót do góry Go down

zdrowa żywność Empty Re: zdrowa żywność

Pisanie by KamilEz Czw Wrz 15, 2022 10:00 am

No to w takim razie jeżeli chodzi o naprawdę dobrej jakości oleje i oliwy rzepakowe oraz z oliwek w sparyu bez żadnych szkodliwych składników dla naszego zdrowia to zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą vertego.pl Bardzo dobra jakość, różnorodność i jednocześnie gotowe zestawy które warto przetestować. Na przykład świetnym zestawem jest Olej Rzepakowy + 4 Oleje Smakowe. Warto spróbować i zmienić nawyki żywieniowe.

KamilEz
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 180
Join date : 12/09/2022

Powrót do góry Go down

zdrowa żywność Empty Re: zdrowa żywność

Pisanie by Zdzisio92 Sob Paź 01, 2022 10:59 am

Hej, a słyszeliście o specjalnych badaniach żywności? Okazuje się, że istnieją specjalne badania obciążeniowe, które mają na celu dostarczenie informacji dotyczących zachowania się
drobnoustrojów wprowadzonych sztucznie do żywności i przechowywanych w dających się przewidzieć warunkach transportu, dystrybucji i przechowywania i odzwierciedlają założony okres przydatności do spożycia. Ta firma https://hamilton.com.pl/oferta/badania-zywnosci-i-pasz/badania-obciazeniowe/ zajmuje się takimi badaniami. Ktoś z Was korzystał z ich usług?

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1327
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

zdrowa żywność Empty Re: zdrowa żywność

Pisanie by Kacper77 Nie Paź 23, 2022 6:58 pm

Myślę, że jeśli chcecie się zdrowo odżywiać, to warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://ale-mlyn.pl/pl/products/semolina-maka-pszenna-z-pszenicy-durum-1kg-59.html . Macie tam sporo różnych naturalnych produktów dopasowanych do konkretnych potrzeb. Przede wszystkim bowiem ważne jest to, aby stawiać na jakość oraz praktyczne i sprawdzone rozwiązania, które przydadzą się w naszej kuchni.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 469
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

zdrowa żywność Empty Re: zdrowa żywność

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach