Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

kosmetyki jakie

+20
Molly Poll
morton.green
welly32
jowiłka
KasjuszMag
karek7
kapeluszka
skubi
mgusikowski
vizzka
Krysia1
Kella
nina83
Kacper77
Tymoteusz1
loca
oszela
Zdzisio92
sowiet
Olek092466
24 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

kosmetyki jakie - Page 2 Empty Re: kosmetyki jakie

Pisanie by Zdzisio92 Nie Gru 24, 2023 12:33 pm

Ja słabo się znam na kosmetykach ale moja żona zawsze zamawia mi produkty tej firmy: https://ziaja.com/ Bardzo lubię ich zapach oraz konsystencje, dlatego bez problemu na co dzień nakładam cienką warstwę na swoją skore i czuje przyjemne nawilżenie. Jestem ciekaw czy również stosujecie jakieś kremy na co dzień?

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

kosmetyki jakie - Page 2 Empty Re: kosmetyki jakie

Pisanie by Molly Poll Sro Gru 27, 2023 8:33 pm

dziewczyny a zwracacie uwagę na to czy produkty są wegańskie, cruelty free, 100 nature (czy posiadają ten certyfikat?)? ważne to dla was czy obojętne? ja zaczęłam się interesować i wybierać odpowiedzialnie, z polskich firm np. Orientana z naturalnymi kosmetykami do włosów- pokochałam ją za to Smile

Molly Poll
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 20
Join date : 13/07/2020

Powrót do góry Go down

kosmetyki jakie - Page 2 Empty Re: kosmetyki jakie

Pisanie by Justyna Pią Lut 16, 2024 1:33 pm

To już zależy tak naprawdę od was.... Ale generalnie ja mogę wam zdradzić, że niezłe propozycje ma firma 4 Szpaki i możecie tam się rozglądnąć. Tam znajdziecie kremy do twarzy naturalne, balsamy, szampony i różne inne produkty.

Justyna
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 186
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

kosmetyki jakie - Page 2 Empty Re: kosmetyki jakie

Pisanie by skubi Czw Mar 21, 2024 11:08 am

Moim zdaniem, jeśli prowadzisz własny salon fryzjerski i potrzebujesz nowych produktów do koloryzacji, to warto zajrzeć tutaj: https://fryzjersklep.pl/pol_m_Kosmetyki-fryzjerskie_Koloryzacja-wlosow_Tonery-do-wlosow-225.html. Mają tam spory wybór produktów, a ich asortyment jest dość rozbudowany. Ceny są atrakcyjne, więc warto rzucić okiem w wolnej chwili.

skubi
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 294
Join date : 12/08/2021

Powrót do góry Go down

kosmetyki jakie - Page 2 Empty Re: kosmetyki jakie

Pisanie by prezes Nie Kwi 07, 2024 12:00 pm

Dla tych, którzy nie potrafią poradzić sobie z cerą problematyczną bardzo ciekawą ofertę ma firma Nanili, która jest producentem kosmetyków dedykowanych właśnie dla cer problematycznych. W ofercie znajdziemy kosmetyki do zastosowania w gabinetach kosmetycznych przez profesjonalistów jak również kosmetyki do pielęgnacji domowej. Myślę, że warto zainteresować się ofertą Nanili i nie tracić pieniędzy oraz nerwów na stosowanie kosmetyków, które nie tylko nie pomogą, ale często wręcz mogą zaszkodzić.
prezes
prezes
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 94
Join date : 18/03/2022

Powrót do góry Go down

kosmetyki jakie - Page 2 Empty Re: kosmetyki jakie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach