Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kup rampy załadunkowa

2 posters

Go down

Kup rampy załadunkowa Empty Kup rampy załadunkowa

Pisanie by Rampa Pon Maj 30, 2022 11:08 am

AV-exim - producent produktów AUSBAU
Nasza firma została założona w 2005 r. i specjalizuje się w produkcji przemysłowego sprzętu magazynowego, takiego jak mobilna i stacjonarne rampy załadunkowa, platformy poziomujące, pomosty przeładunkowe itp. Więcej informacji o naszym asortymencie można znaleźć na stronie internetowej https://av-exim.com/pl.
Jakość naszych produktów jest zgodna z normami Unii Europejskiej, co potwierdza wieloletnia współpraca z renomowanymi firmami światowymi. Wśród naszych klientów są Czerwony Krzyż, Samsung, Procter & Gamble, Electrolux, Imperial Tobacco, AB Inbev, Pirelli, Avon, OTIS i inne firmy. Nasze produkty są obecne w ponad 30 krajach, w tym w Niemczech, Polsce, Włoszech, na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji itd.
Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby każdego klienta i dlatego produkujemy Mobilna rampa załadunkowa na zamówienie. Nasze motto brzmi: "Służymy Twoim potrzebom" i jesteśmy gotowi rozwiązać wszystkie Twoje problemy związane z logistyką magazynową
Rampa
Rampa
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 2
Join date : 30/05/2022

https://av-exim.com/pl/

Powrót do góry Go down

Kup rampy załadunkowa Empty Re: Kup rampy załadunkowa

Pisanie by gadder Pią Sie 04, 2023 10:23 am

Ważne jest słuchanie innych członków forum i być otwartym na nowe pomysły.

gadder
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 5
Join date : 30/07/2023

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach