Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

przesyłki zagraniczne

3 posters

Go down

przesyłki zagraniczne Empty przesyłki zagraniczne

Pisanie by penopa Pon Kwi 25, 2022 12:03 pm

Jestem ciekawa czy orientujecie się jak wygląda sprawa przesyłek zagranicznych? Jakie są ceny i jak długo idą? Chodzi o kraj europejski to czy samolotem paczka będzie szła czy drogą lądową? Jakie są różnice w cenach? Dajcie znać jeśli jesteście w temacie zorientowani i możecie polecić coś

penopa
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 175
Join date : 17/12/2020

Powrót do góry Go down

przesyłki zagraniczne Empty Re: przesyłki zagraniczne

Pisanie by sarcia Pon Kwi 25, 2022 8:12 pm

Wiadomo, że najlepiej by to była sprawdzona firma. A przeglądałaś porównywarkę na stronie brokera kurierskiego? Jeśli nie to polecam. Znajdziesz u tego pośrednika kurierskiego zagraniczne przesyłki ekspresowe , krajowe itp.

sarcia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 192
Join date : 21/05/2021

Powrót do góry Go down

przesyłki zagraniczne Empty Re: przesyłki zagraniczne

Pisanie by sowiet Wto Mar 12, 2024 7:30 am

W obecnych czasach, kiedy wiele relacji utrzymywanych jest na odległość, wysyłanie prezentów stało się wyrazem bliskości i troski. Niezależnie od okazji, istnieje wiele sposobów, aby pokazać bliskim, że o nich myślimy. Dla tych, którzy szukają nietuzinkowych pomysłów, warto zapoznać się z artykułem https://www.naszraciborz.pl/site/art/7-strony-partnerskie/56-sponsorowane/108158-wysylanie-prezentow-na-odleglosc--kreatywne-pomysly-na-niespodzianki który jest bogatym źródłem inspiracji dla każdego, kto chce sprawić radość swoim bliskim na odległość.


sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1033
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

przesyłki zagraniczne Empty Re: przesyłki zagraniczne

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach