Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wózki widłowe używane

5 posters

Go down

Wózki widłowe używane Empty Wózki widłowe używane

Pisanie by janek332 Czw Mar 31, 2022 4:40 am

Dzisiaj na pewno spotkam się z moim bardzo dobrym znajomym. Na pewno powiem mu o bardzo dobrej ofercie wózki widłowe używane .

janek332
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1052
Join date : 05/08/2020

Powrót do góry Go down

Wózki widłowe używane Empty Re: Wózki widłowe używane

Pisanie by tymi Wto Kwi 26, 2022 6:30 am

W sumie ja też się dowiedziałem od znajomego o dobrych wózkach. Sam zaopatrzyłem się w używane wózki widłowe z firmy TRUCK MOTOR BIS WÓZKI WIDŁOWE z Olsztyna. Ich oferta jest rozbudowana, mają w niej wózki używane, ale też i nowe, ale również zajmują się serwisem wózków, co się oczywiście przydaje. Ceny mają korzystne, wózki od nich nam się doskonale sprawdzają, polecam serdecznie.

tymi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Wózki widłowe używane Empty Re: Wózki widłowe używane

Pisanie by opio Sro Maj 25, 2022 1:10 pm

No z używanymi, jeszcze w zależności od tego, w jakim są stanie, czasami trzeba coś zrobić, na przykład potrzeba w nich coś wymienić. My kupiliśmy używane wózki widłowe i paletowe. Widłowe faktycznie działają, póki co, bez problemu, ale już z paletowymi były problemy, musieliśmy w nich wymienić koła. Je znaleźliśmy w ofercie sklepu internetowego MEGA. Ceny mają tam przystępne, wybór jest ogromny, jest z czego wybierać, ich produkty są solidne i wytrzymałe.

opio
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Wózki widłowe używane Empty Re: Wózki widłowe używane

Pisanie by Alberto Pią Paź 28, 2022 8:09 pm

To już dużo bardziej złożona kwestia. Moim zdaniem jeśli chodzi o kwestie związane z organizacją pracy całej firmy, to na pewno warto byłoby dobrze przemyśleć, co zrobi u Was największą różnicę. Ja czytałem na stronie https://get-a-truck.pl/wynajem-wozkow-widlowych/ o wynajmie wózków widłowych i wydaje mi się to interesująca opcją. Co sądzicie o takich opcjach?

Alberto
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 232
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Wózki widłowe używane Empty Re: Wózki widłowe używane

Pisanie by KamilEz Pon Lis 28, 2022 8:40 pm

Według mnie jeżeli przede wszystkim jesteście na etapie poszukiwań wysokiej jakości sprzętu do transportu palet, ładunków z budynku na plac, ale również rozładowania i przeładowania do tirów to polecam zapoznać się z aktualną ofertą w Lemarpol. Jednocześnie zapewniają kompleksową ofertę i musze przyznać, że naprawdę dobrze to u nich wygląda po wstępnych analizach także odnośnie możliwości wynajmu długo i krótkoterminowego. Daj znać jakie kroki podjęliście!

KamilEz
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 178
Join date : 12/09/2022

Powrót do góry Go down

Wózki widłowe używane Empty Re: Wózki widłowe używane

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach