Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

kredyt we frankach

5 posters

Go down

kredyt we frankach Empty kredyt we frankach

Pisanie by Zdzisio92 Czw Mar 24, 2022 6:12 pm

Witam, od lat walczę, aby pozbyć się kredytu we frankach szwajcarskich. Korzystałem z pomocy wielu specjalistów, ponieważ czułem się oszukany i sfrustrowany zmiennymi i rosnącymi ratami. W końcu trafiłem na tą kancelarię https://kancelariafrankowicza.pl/ i jestem bardzo zadowolony z ich usługi. Czy jest tu ktoś, kto równie jak ja walczy z tym kredytem?

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 613

Powrót do góry Go down

kredyt we frankach Empty Re: kredyt we frankach

Pisanie by muvik Pon Maj 23, 2022 2:03 pm

Jakoś to wszystko mnie przerosło. Nie mogę sobie poradzić sama z kredytem w walucie CHF i proszę Was o pomoc. To niekorzystne, niedobre dla mnie i sama nie mogę nic z tym poradzić, że to wisi i wisi nade mną. Możliwe, że kancelarie frankowicze Toruń będą mi potrzebne. Bo jak inaczej do tego podejść?

muvik
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 17

Powrót do góry Go down

Pisanie by Grzesiek13 Pią Cze 10, 2022 6:18 am

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić pomoc frankowiczom , jest to strona na której znajdziecie pomoc od doświadczonych profesjonalistów. Według mnie warto zapoznać się z ich ofertą. Posiadają wiele pozytywnych opinii.

Grzesiek13
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 137

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hakuna31 Sob Lip 16, 2022 12:12 pm

Moim zdaniem obecnie wiele osób ma problem związany z kredytem frankowym, dlatego mogę Wam polecić usług kancelarii, która specjalizuje się w pomoc frankowiczom Wrocław . Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Hakuna31

Liczba postów : 318

Powrót do góry Go down

Pisanie by sajmon Wto Wrz 27, 2022 9:43 pm

Kredyt we frankach, niestety często jedynym wyjściem może okazać się pozew sądowy - https://prawoprosto.pl/pozew-przeciwko-bankowi-millennium-sprawie-kredytu-frankowego-warto/ , wspólnie z kancelarią, która zajmuje się tego typu sprawami, powinniśmy dokładnie przejrzeć naszą umowę kredytową. To tam można najczęściej znaleźć zapisy, które mogą okazać się podstawą do złożenia pozwu i walki o swoje.

sajmon
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 17

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics