Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Inwestycje

+5
Krysia1
greta
opio
marylka
loca
9 posters

Go down

Inwestycje Empty Inwestycje

Pisanie by loca Pon Mar 21, 2022 6:55 pm

W co inwestowac pieniadze?? Zastanawiam sie co sie oplaca

loca
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 82
Join date : 22/11/2021

Powrót do góry Go down

Inwestycje Empty Re: Inwestycje

Pisanie by marylka Nie Mar 27, 2022 4:00 pm

Ja poszlam w kierunku nieruchomosci, bo obecnie inflacja szaleje, a tak bede mogla kapital troche przed jej skutkami ochronic. Zlozylam oferte na https://novafinances.pl/inwestycje/ - szybka weryfikacja i zatwierdzenie, potem tylko formalnosci i wszystko poszlo sprawnie Smile

marylka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 70
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Inwestycje Empty Re: Inwestycje

Pisanie by opio Czw Maj 12, 2022 6:42 pm

No właśnie też mieliśmy takie pytanie kilka lat temu. Szukaliśmy pomocy, bo inwestowanie samodzielne, bez znajomości rynku, jest bardzo ryzykowne. Skorzystaliśmy z usług firmy REALM z Warszawy, która na rynku inwestycyjnym zna się, jak mało kto. Z nimi inwestujemy w nieruchomości, oni nam wszytko sprawdzają, szukają wsparcia, być może jakichś partnerów biznesowych. Obecnie oprócz analiz, optymalizacji kosztowych, itp. zarządzają także naszymi nieruchomościami. Maksymalnie nas odciążają, wykonują kawał dobrej roboty w atrakcyjnej cenie.

opio
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Inwestycje Empty Re: Inwestycje

Pisanie by greta Sro Cze 29, 2022 5:44 am

Opłaca się na pewno odkładać dzięki pracowniczym planom kapitałowym bo wtedy inwestujesz we własną przyszłość no na emeryturze, dla mnie to idealna opcja bo nie mam pieniędzy na inne inwestycje a dzięki ppk jednak będę miała w przyszłości środki do wykorzystania

greta
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 52
Join date : 06/01/2022

Powrót do góry Go down

Inwestycje Empty Re: Inwestycje

Pisanie by Krysia1 Sro Sie 10, 2022 4:33 pm

Jeżeli chodzi o inwestycje to najlepiej będzie jak postawisz na nieruchomości w dobrych lokalizacjach. Polecam Kraków i tego dewelopera https://www.mieszkania.inter-bud.pl/ bo to dobra inwestycja. Ich lokale są wysokiej jakości i nawet jak będzie je trzeba sprzedać to szybko znajdziesz nabywcę.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Inwestycje Empty Re: Inwestycje

Pisanie by KamilEz Wto Paź 04, 2022 11:45 am

Przede wszystkim własne oszczędności należy inwestować w bezpieczny sposób, aby budować swoją niezależność na starość i też lepszy start dla dzieci. Dlatego jeżeli zależy Wam przede wszystkim na bezpiecznych inwestycjach to mogę zdecydowanie polecić do sprawdzenia ofertę Mennicy Skarbowej gdzie można kupić zarówno złote i srebrne monety oraz sztabki w różnych gramaturach.

KamilEz
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 178
Join date : 12/09/2022

Powrót do góry Go down

Inwestycje Empty Re: Inwestycje

Pisanie by wodna12 Wto Paź 11, 2022 9:19 am

Ja uważam, że szczególnie teraz ważne jest mądre inwestowanie. W szczególności ważna jest dywersyfikacja portfela inwestycyjnego dzięki której można zminimalizować ryzyko inwestycyjne.

wodna12
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 15
Join date : 17/08/2022

Powrót do góry Go down

Inwestycje Empty Re: Inwestycje

Pisanie by Alberto Pią Paź 28, 2022 7:39 pm

Na pewno warto się dobrze zastanowić nad tym, w jakim kierunku chcecie ruszyć z inwestycjami. Moim zdaniem to ważne kwestie, więc warto podejść do tematu z głową. Na stronie https://chianetwork.pl/aktualnosci/nid-10-chia-pomaga-rozkrecic-handel-emisjami-co2-prasowka czytałem o tym, jak intensywnie rozwija się Chia. Nie pomyślałbym, że Chia Network wspiera Międzynarodową Korporację Finansową w uruchomieniu funduszu Carbon Opportunities. Słyszeliście o tym?

Alberto
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 232
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Inwestycje Empty Re: Inwestycje

Pisanie by Keleksa Pon Paź 31, 2022 1:12 pm

Nie rozumiem również, co robić teraz i jak spędzać wolny czas... Poczekaj chwilę, mam pomysł! Pamiętam jedną rzecz, o której zapomniałem. Wolę czasem grać ggbethome.net/pl jest to bardzo wygodny system zakładów i poleceń śledzenia. Cieszę się, że mogę tam grać. W rzeczywistości nie tylko z przyjemnością, ale także z wymierną korzyścią dla siebie. Naprawdę można zarobić dobre pieniądze.

Keleksa
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 14
Join date : 26/08/2021

Powrót do góry Go down

Inwestycje Empty Re: Inwestycje

Pisanie by KamilEz Pon Gru 12, 2022 2:29 pm

W mojej opinii warto pójść w kierunku inwestycji swoich oszczędności, szczególnie przy tak wysokiej inflacji. Są różne formy tego jak to można robić. Na przykład taką podstawową dla pracowników w firmach są pracownicze plany kapitałowe o których będziecie mogli dowiedzieć się więcej z artykułu - https://warsawnow.pl/autozapis-do-ppk-od-2023-dowiedz-sie-wiecej/ który porusza ten temat. Tym bardziej, ze w 2023 roku nastąpi do nich autozapis, a warto wiedzieć czy to na pewno opcja dla Was. Pozdrawiam serdecznie!

KamilEz
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 178
Join date : 12/09/2022

Powrót do góry Go down

Inwestycje Empty Re: Inwestycje

Pisanie by KamilEz Pon Kwi 24, 2023 12:55 pm

Na pewno warto w odpowiedni sposób inwestować swoje oszczędności w coś, co przyniesie nam zyski. Jedną z opcji może być rozwiązanie od Car For Friend, który proponuje platformę inwestycyjną, która pozwoli Ci na udzielanie pożyczek dla rozwijającej się w tym biznesie spółki JCK. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze zostaną odpowiednio wykorzystane, a przy tym zyskasz szansę na spore zyski finansowe. Możesz dowiedzieć się o tym rozwiązaniu tutaj https://carforfriend.pl/platforma-inwestycyjna/ i pewnie przy bliższym kontakcie wszystko Ci odpowiednio wyjaśnią.


KamilEz
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 178
Join date : 12/09/2022

Powrót do góry Go down

Inwestycje Empty Re: Inwestycje

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach