Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

wywóz odpadów

3 posters

Go down

wywóz odpadów  Empty wywóz odpadów

Pisanie by Eryk20876 Pią Mar 11, 2022 4:22 pm

Witam, wiecie, która firma w swoich usługach może mieć wywóz odpadów? Szukam takiej firmy ale bez skutku. Nie mogę nigdzie znaleźć takiej firmy. Może ktoś z Was udzieli mi informacji na ten temat?

Eryk20876
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 11/03/2022

Powrót do góry Go down

wywóz odpadów  Empty Re: wywóz odpadów

Pisanie by bociek Sob Sie 27, 2022 3:43 pm

Jeżeli zalegają ci w domu elektrośmieci, to pamiętaj o tym, że nie można ich postawić przed domem i czekać aż ktoś łaskawie je zabierze. Najlepiej zgłosić się do profesjonalnej firmy, jak na przykład odbiorydomowe.pl. Oni zajmują się tego typu sprawami i mają w tym ogromne doświadczenie. Myślę że nie będziecie żałować takiej współpracy.

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 356
Data rejestracji : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

wywóz odpadów  Empty Re: wywóz odpadów

Pisanie by nina83 Wto Gru 13, 2022 3:06 pm

A skąd jesteś? I o jakie odpady chodzi? Bo jeśli chodzi o wywóz gabarytów, wywóz mebli, wywóz odpadów czy wywóz gruzu to w Warszawie i okolicy działa Firma opróżniająca PEWEX. Na ich stronie masz bliższe info o zakresie usług https://wywozgabarytow.pl/. Rzetelni, dokładni i terminowi. Jak chcesz bezpośredni kontakt to tutaj masz maila i telefon - pawel1.77@wp.pl , 797 327 584

nina83
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 147
Data rejestracji : 09/03/2022

Powrót do góry Go down

wywóz odpadów  Empty Re: wywóz odpadów

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach