Jaki kurier do dużych przesylek?

5 posters

Jaki kurier do dużych przesylek? Empty Jaki kurier do dużych przesylek?

Pisanie by penopa Pią Lut 25, 2022 1:07 am

witajcie. muszę przesłać kumplowi parę części samochodowych i zastanawiam się jak się za to zabrać? Czy muszę jakiś transport zamówić czy może kurier by to wziął?

penopa
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 175
Join date : 17/12/2020

Jaki kurier do dużych przesylek? Empty Re: Jaki kurier do dużych przesylek?

Pisanie by sarcia Sob Lut 26, 2022 3:02 am

Nie ma żadnego problemu, maska samochodowa kurierem może zostać nadana z tym że musisz poszukać kuriera który oferuje taką usługę. Znajdziesz go bez problemu na stronie brokera kurierskiego

sarcia

Liczba postów : 192
Join date : 21/05/2021

Pisanie by Sara212 Pon Mar 21, 2022 12:29 pm

Myślicie nad wysłaniem paczki zza granicę? Polecam Wam https://wiadomoto.pl/czy-mozna-tanio-wyslac-paczke-za-granice/ , jest to strona na której znajdziecie wiele porad odnośnie tego typu usług. Dowiecie się jak znaleźć najkorzystniejszą ofertę.

Sara212
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 102
Join date : 25/03/2021

Pisanie by Hakuna31 Wto Wrz 13, 2022 8:46 am

Prowadzę własny sklep internetowy i codziennie nadaje dziesiątki przesyłek, dlatego wiem jak ważna jest współpraca z profesjonalnym kurierem. Wiele przydatnych informacji znajdziecie w artykule na stronie - https://www.zlubaczowa.pl/news/porady/8994-prowadzisz-wlasny-sklep-dowiedz-sie-jak-szybciej-wysylac-paczki .

Hakuna31

Liczba postów : 565
Join date : 20/11/2021

Pisanie by Alberto Pon Lis 21, 2022 5:07 pm

Moim zdaniem tutaj jest tak wiele zmiennych, że to już każda firma indywidualnie powinna przeanalizować, co byłoby dla niej najkorzystniejsze. Na stronie https://www.colormark.pl/produkcja-folii/folia-polietylenowa/ czytałem więcej na temat zastosowania folii polietylenowej. Jakie macie doświadczenia z takimi produktami?

Alberto

Liczba postów : 232
Join date : 19/09/2022

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

- Similar topics