Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ortodonta Warszawa

5 posters

Go down

Ortodonta Warszawa Empty Ortodonta Warszawa

Pisanie by Pistacja Pią Gru 31, 2021 3:34 pm

Szukam ortodonty dla starszej corki. Macie kogos sprawdzonego z dostepnymi terminami?

Pistacja
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 135
Join date : 25/10/2021

Powrót do góry Go down

Ortodonta Warszawa Empty Re: Ortodonta Warszawa

Pisanie by greta Czw Sty 06, 2022 9:59 am

Myślę że ortodonta z Supradent jest godny polecenia, ja też tam chodzę z dzieckiem i bardzo sobie chwalę tą klinikę. Tu https://www.supradent.pl/oferta/ortodoncja-w-supradent-warszawa/ znajdziesz info na tematy ortodoncji, przyda Ci się taka wiedza

greta
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 52
Join date : 06/01/2022

Powrót do góry Go down

Ortodonta Warszawa Empty Re: Ortodonta Warszawa

Pisanie by sowiet Sob Kwi 09, 2022 8:30 am

To prawda wiem ja również z własnego doświadczenia jak ważną sprawą jest to aby wiedzieć do którego ortodonty w Warszawie najlepiej się udać z naszą dolegliwością. Jeśli jeszcze nie wybraliście to mogę zdecydowanie polecić świetnego ortodontę z https://persdental.pl/ gdyż tak naprawdę to dopiero u niego zostało wdrożone właściwe leczenie.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1102
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Ortodonta Warszawa Empty Re: Ortodonta Warszawa

Pisanie by KasjuszMag Czw Kwi 13, 2023 11:25 am

Nakładki na zęby to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać piękny uśmiech bez konieczności noszenia aparatów ortodontycznych. Nakładki wykonane są z cienkiego materiału, który przylega do zębów i pokrywa ich przednią część, korygując nierówności i przebarwienia. Dzięki temu pacjent może cieszyć się pięknym uśmiechem w krótkim czasie i bezboleśnie.


KasjuszMag
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 97
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Ortodonta Warszawa Empty Re: Ortodonta Warszawa

Pisanie by Kacper77 Sob Maj 25, 2024 8:22 pm

Wady zgryzu, takie jak przodozgryz, tyłozgryz czy zgryz otwarty, mogą prowadzić do licznych problemów zdrowotnych. Stały aparat ortodontyczny skutecznie koryguje te wady, poprawiając nie tylko estetykę, ale również funkcjonowanie całego układu. Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://bibiuti.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-aparacie-ortodontycznym/ . Macie tam ciekawy artykuł na temat aparatu ortodontycznego.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 535
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

Ortodonta Warszawa Empty Re: Ortodonta Warszawa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach