Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bardzo dobre Szkoły

5 posters

Go down

Bardzo dobre Szkoły Empty Bardzo dobre Szkoły

Pisanie by janek332 Czw Lis 18, 2021 5:26 am

Kilka dni temu znajomy podesłał mi bardzo dobrą ofertę szkoły zawodowe Śląsk . Jestem pewny ,że bardzo dużo osób skorzysta z tej oferty.

janek332
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1080
Join date : 05/08/2020

Powrót do góry Go down

Bardzo dobre Szkoły Empty Re: Bardzo dobre Szkoły

Pisanie by sowiet Sro Sty 26, 2022 3:51 pm

Myślę, że jeśli ktoś ma czas oraz ochotę to warto jest zapisać się do dobrej szkoły językowej. Dla mnie już niestety jest za późno, ale za to w to miejsce chętnie korzystam z dobrych tłumaczeń. Mogę polecić każdemu tłumaczenia z Ukraińskiego https://dogadamycie.pl/jezyki-tlumaczen/ukrainski/ i jak najbardziej możemy je również zlecać online.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1035
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Bardzo dobre Szkoły Empty Re: Bardzo dobre Szkoły

Pisanie by Maxim Czw Mar 17, 2022 4:13 pm

Wiadomo, że od szkoly zależy bardzo dużo. Decydując się na szkołe zawodową od razu wykształcacie się już w konkretnym zawodzie, co znacznie może wam ułatwić szybkie znalezienie pracy. No ale na to przyjdzie czas jeżeli chodzi o moje dzieci. Na razie szukam podstawówki i Te Vizja Ochota jest moim numerem jeden.

Maxim
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 110
Join date : 08/10/2019

Powrót do góry Go down

Bardzo dobre Szkoły Empty Re: Bardzo dobre Szkoły

Pisanie by oszela Nie Lip 31, 2022 5:58 pm

Jeśli chodzi o szkoły policealne to polecam sprawdzić Profesja Edukacja w Warszawie. Moja kuzynka szkoli się tam na higienistkę stomatologiczną, jeszcze dwa semestry i będzie mogła podjąć pracę w wymarzonym zawodzie. Zdobywa podczas nauki już wiedzę praktyczną także. Szkoła naprawdę stawia na jakość zajęć.

oszela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 94
Join date : 27/11/2021

Powrót do góry Go down

Bardzo dobre Szkoły Empty Re: Bardzo dobre Szkoły

Pisanie by sowiet Pią Kwi 07, 2023 9:38 am

W sumie gdy jeszcze chodzi o takie miejsca to ja chcę powiedzieć, że także bardzo ważną opcją jest to aby mieć właśnie wiedzę jakie znaki bezpieczeństwa w szkołach powinny się znaleźć. Na pewno dokładnie o tym napisano w https://ciechpress.pl/ciechanow/znaki-bezpieczenstwa-w-szkolach i jestem zdania, że takie kwestie bywają bardzo ważne.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1035
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Bardzo dobre Szkoły Empty Re: Bardzo dobre Szkoły

Pisanie by Zdzisio92 Sob Kwi 29, 2023 11:18 am

W końcu trzeba będzie podjąć jakąś decyzję. Jednak pamiętaj, że ścieżki życia potrafią plątać się na rozmaite sposoby, a rzadko która decyzja okazuje się ostateczna. Zainteresowania mogą się zmieniać – nie ma w tym nic złego ani dziwnego. Nie jesteś też w stanie przewidzieć wszystkich okoliczności. Chcemy przez to powiedzieć, że nie stanie się nic złego, jeżeli w trakcie nauki w wymarzonej szkole zacznie kiełkować w Tobie ziarenko podejrzeń, że to nie to. Szkołę czy klasę zawsze można zmienić, a powody tych zmian mogą być różne: kiepska atmosfera, problemy finansowe lub zdrowotne, czy po prostu… zmiana pomysłu na własną przyszłość. Nie musisz trwać przy wyborze, który przestał Ci pasować. Poczytaj też https://gostyn24.pl/pl/640_materialy-partnera/58577_gdzie-do-liceum-lub-technikum-poradnik-dla-osmoklasistow-z-gostynia-i-okolic.html

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Bardzo dobre Szkoły Empty Re: Bardzo dobre Szkoły

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach