Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody

5 posters

Go down

Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody Empty Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody

Pisanie by darek33232 Pon Lis 08, 2021 8:07 am

Kumpel podesłał mi rewelacyjną ofertę https://www.elterm.pl/produkty/elektryczne-przeplywowe-podgrzewacze-wody-admiral/przeplywowy-elektryczny-podgrzewacz-wody-admiral . Każdy kto zdecyduje się na tę ofertę to bardzo dobrze zrobi.

darek33232
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 516
Join date : 04/08/2020

Powrót do góry Go down

Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody Empty Re: Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody

Pisanie by Zdzisio92 Czw Kwi 28, 2022 10:36 am

Odnośnie tematu wody, to czy wykonywaliście kiedyś takie badania? Ta firma: https://hamilton.com.pl/oferta/badania-srodowiska/badania-wody/ wykonuje tego typu badania środowiskowe. Ja już korzystałem z usług tej firmy lecz do wykonania badań z zakresu akustyki i hałasu w mojej firmie. Bardzo polecam te miejsce, pracownicy znają się na rzeczy.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody Empty Re: Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody

Pisanie by sowiet Wto Paź 04, 2022 3:47 pm

Mnie póki co raczej takie rzeczy nie za bardzo interesują i jestem wręcz przekonany, że bardzo ważną sprawą jest również to aby wiedzieć także dlaczego warto jest mieć odżelaziacz wody. Myślę, że bardzo ciekawie o tym napisano w https://magazynlazienka.pl/2022/odzelaziacze-wody-czyli-jak-sobie-poradzic-z-brudna-woda-w-kranie.html i zdecydowanie takie kwestie na pewno warto jest znać.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1033
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody Empty Re: Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody

Pisanie by sowiet Pią Gru 02, 2022 5:50 pm

Wracając jeszcze do tematu to chcę powiedzieć, że całkiem ważną sprawą jest to aby wiedzieć również jak należy uruchomić pompę wody po zimie i wiem, że takie sprawy bywają bardzo ważne. Na pewno ja zachęcam was do przeczytania wpisu https://magazynremont.pl/jak-uruchomic-pompe-wody-po-zimie gdyż to tam bardzo fajnie o tym wspomniano.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1033
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody Empty Re: Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody

Pisanie by skubi Czw Gru 15, 2022 5:58 pm

Hej. Sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie najlepiej zamówić podgrzewacz wody. Moja znajoma wspominała mi coś o firmie stiebel-eltron.pl i jestem ciekawa, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług. Dajcie znać, a będę wam bardzo wdzięczna za wszelkie polecenia.

skubi
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 294
Join date : 12/08/2021

Powrót do góry Go down

Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody Empty Re: Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody

Pisanie by sarcia Nie Kwi 30, 2023 8:17 pm

Aby zagwarantować lepszą jakość wody, doskonałym rozwiązaniem jest lampa uv do wody. W oparciu o moje badania i osobiste doświadczenia, inwestycja w jedną z nich jest mądrą decyzją.

sarcia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 192
Join date : 21/05/2021

Powrót do góry Go down

Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody Empty Re: Przepływowy elektryczny podgrzewacz wody

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach