Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oszczędzanie

+3
Hommmar
dana
patcat
7 posters

Go down

oszczędzanie Empty oszczędzanie

Pisanie by patcat Sro Paź 27, 2021 5:23 am

Tak się zastanawiam czy robiąc zakupy online możemy coś zaoszczędzić? bo wiecie różne wieści na ten temat się słyszy. Dlatego też sama zbieram od jakiegoś czasu takie punkty cashback i zyskuję całkiem niezłe okazje cenowe. A to wszystko dzięki tej platformie net-pocket. Bo to dzięki niej można dowiedzieć się w których sklepach takie punkty można zbierać.

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Join date : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

oszczędzanie Empty Re: oszczędzanie

Pisanie by dana Czw Paź 28, 2021 8:41 pm

Warto oszczędzać nie tylko na co dzień, ale też z myślą o przyszłości. Jakie będą emerytury? Pewnie szału nie będzie jak już teraz są prognozy jakie są. Dlatego im szybciej właśnie młodzi ludzie zaczną dodatkowo oszczędzać, tym lepiej finansowo na tym wyjdą. Nawet ppk okazało się opłacalnym pomysłem i ci co na początku rezygnowali teraz wracają. Sama mam takich znajomych.

dana
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 19
Join date : 08/01/2021

Powrót do góry Go down

oszczędzanie Empty Re: oszczędzanie

Pisanie by Hommmar Sro Mar 09, 2022 2:45 pm

Oszczędzać można na wiele różnych sposób. Warto też pomyśleć o oszczędzaniu na rachunkach za prąd. Rozwiązaniem jest montaż paneli fotowoltaicznych u siebie. Tutaj https://ekofachowcy.pl/ znajdziecie sensownie zrobione rankingi firm zajmujących się tym tematem. Dzięki produkowaniu własnej energii rachunki za prąd będa o niebo niższe.

Hommmar
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

oszczędzanie Empty Re: oszczędzanie

Pisanie by Pestka Sro Lip 27, 2022 9:14 am

Oszczędzanie to nie tylko gromadzenie pieniędzy. Zgadzam się, że jest wiele sposobów na oszczędzanie. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, jak ważne jest np. oszczędzanie wody. Z reguły nie myślimy o tym, że zużywamy dużo wody do kąpieli czy zmywania. Woda jest bardzo cenna i warto wiedzieć, w jaki sposób ograniczyć jej zużycie. Podrzucam wam ciekawą stronę https://www.dbamyowode.pl/ , z której dowiecie się jak w prosty sposób zmniejszyć zużycie wody w gospodarstwie domowym.

Pestka
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 30
Join date : 31/03/2022

Powrót do góry Go down

oszczędzanie Empty Re: oszczędzanie

Pisanie by nina83 Sro Sty 25, 2023 6:16 pm

Teraz gospodarstwa domowe ponoszą duże koszty związane z energią elektryczną. Dlatego, żeby oszczędzać, warto wybrać taryfę dopasowaną do stylu życia rodziny. Jeśli popołudniami i w nocy macie czas na zrobienie prania czy zmywania, to odpowiednia będzie taryfa G12, bo od godz. 22 energia jest tańsza, więc obniżycie rachunki. Firma E.ON opisała dokładnie taryfę tutaj https://eon.pl/dla-domu/portal-o-energii-dla-domu/taryfa-g12 .

nina83
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 139
Join date : 09/03/2022

Powrót do góry Go down

oszczędzanie Empty Re: oszczędzanie

Pisanie by coy35 Pią Mar 17, 2023 2:40 pm

Ja staram się oszczędzać. A wy jak oszczędzacie?
coy35
coy35
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 17/03/2023
Age : 25
Skąd : Nowy Sącz

Powrót do góry Go down

oszczędzanie Empty Re: oszczędzanie

Pisanie by schuppe.abigale Sro Mar 22, 2023 10:21 am

coy35 napisał:Ja staram się oszczędzać. A wy jak oszczędzacie?
Ja wpłacam co miesiąc pewną kwotę na konto oszczędnościowe
schuppe.abigale
schuppe.abigale
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 11
Join date : 22/03/2023
Age : 26
Skąd : Legnica

Powrót do góry Go down

oszczędzanie Empty Re: oszczędzanie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach