Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak długo trzeba pracować żeby dostać kredyt?

+22
fprosacco
robin37
farrell.mariano
davion43
jowiłka
Zdzisio92
setka
marcine33k
Kacper77
Maxim
sarcia
Meliza
warszawianin
Martynika
penopa
caffe
darek33232
ozonee
ragi27
akia
isana
czystyhary
26 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Jak długo trzeba pracować żeby dostać kredyt? - Page 2 Empty Re: Jak długo trzeba pracować żeby dostać kredyt?

Pisanie by mauritius_88 Pon Mar 06, 2023 8:41 pm

Cześć, może tutaj mi ktoś pomoże. Razem z mężem chcemy wybudować dom ale oczywiście przy pomocy kredytu hipotecznego. Nie mamy zielonego pojęcia jak się za to zabrać. Koleżanka z pracy poleciła mi: https://www.insito-fs.uk/pl/nasze-uslugi/kupno-domu Czy ktoś korzystał z ich usług i może więcej powiedzieć?
mauritius_88
mauritius_88
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 25
Join date : 12/01/2023
Age : 39
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Jak długo trzeba pracować żeby dostać kredyt? - Page 2 Empty Re: Jak długo trzeba pracować żeby dostać kredyt?

Pisanie by magdakielak2111 Sob Mar 11, 2023 4:56 am

Ja nie pracuje bo gram w kasynie i wpada mi co miesiąc dobra wypłata. Gram głównie w kasynie Fairspin
bo oferuje duże bezpieczeństwo dla klientów i duzo metod wpłat i wypłat w tym krypto

magdakielak2111
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 11
Join date : 10/03/2023

Powrót do góry Go down

Jak długo trzeba pracować żeby dostać kredyt? - Page 2 Empty Re: Jak długo trzeba pracować żeby dostać kredyt?

Pisanie by setka Nie Maj 28, 2023 6:39 pm

Z głową czy bez głowy, o wiele lepszą opcja na dodatkowe pieniądze jest kredyt w banku. Taka pożyczka przez internet ma wyższe oprocentowanie i z reguły trzeba ją spłacić w ciągu 30 dni... Dlatego weźcie pod uwagę https://bsraszyn.pl kiedy faktycznie potrzebujecie dodatkowych pieniędzy.

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 349
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Jak długo trzeba pracować żeby dostać kredyt? - Page 2 Empty Re: Jak długo trzeba pracować żeby dostać kredyt?

Pisanie by welly32 Pią Sie 18, 2023 7:40 am

Są miejsca, w których nie ma to większego znaczenia. Pamiętaj jednak o tym, że biorąc pożyczkę musisz być gotowy na takie zobowiązanie. Pod adresem: https://monebay.pl/pozyczka-na-dowod są informacje o pożyczce na dowód gdzie nawet nie są sprawdzane bazy. Tutaj można ją zaciągnąć bez wychodzenia z domu.

welly32
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 83
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Jak długo trzeba pracować żeby dostać kredyt? - Page 2 Empty Re: Jak długo trzeba pracować żeby dostać kredyt?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach