Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hotel SPA nad morzem

+2
Maxim
jalinka
6 posters

Go down

Hotel SPA nad morzem Empty Hotel SPA nad morzem

Pisanie by jalinka Nie Maj 23, 2021 8:07 pm

Planującwakacje nad morzem pakiety rodzinne są mega opcją na nie wydanie fortuny. Otóż my w zeszłym roku skorzystaliśmy z pakietu dla pięcioosobowej rodziny w Pensjonacie Maximus Spa. Zresztą, co ja będę wam pisać, kliknijcie i sprawdźcie sami. Myślę, że oferta jest jak najbardziej do zaakceptowania.

jalinka
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 39
Join date : 05/02/2019

Powrót do góry Go down

Hotel SPA nad morzem Empty Re: Hotel SPA nad morzem

Pisanie by Maxim Nie Lip 04, 2021 9:43 am

Nad morzem jest wiele fajnych hoteli, ja to jednak skupiam się na morzu jak jadę nad morze, baseny są mi nie potrzebne. No chyba, że z pogodą jest nieciekawie, to wtedy spa się przydaje. Polecam postawić na sporty wodne jak już jedziecie nad morze. Ja to najbardziej lubię deski sup, kajaki też są ok. Mam swój sprzęt już, teraz kupowałam plecak wodoszczelny na kajak

Maxim
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 110
Join date : 08/10/2019

Powrót do góry Go down

Hotel SPA nad morzem Empty Re: Hotel SPA nad morzem

Pisanie by Daniel332 Wto Sie 17, 2021 4:11 pm

condo.pl to bardzo dobra i sprawdzona inwestycja . Jeżeli chcesz wiedzieć więcej szczegółów to koniecznie zajrzyj na ich stronę internetową. Znajdziesz tam wszystko co posiadają w swojej ofercie specjalne oferty, galerie zdjęć a jeżeli będziesz miał jakieś pytania to możesz zadzwonić pod nr podany na stronie. Polecam

Daniel332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Hotel SPA nad morzem Empty Re: Hotel SPA nad morzem

Pisanie by Zdzisio92 Nie Mar 06, 2022 12:41 pm

Jeśli lubicie odwiedzać niebanalne miejsca, to powinniście z odwiedzić hotel https://quadrille.pl/ w Gdyni. Pałacowy zespół budynków pięciogwiazdkowego obiektu robi niesamowite wrażenie. A to dopiero początek. Ponieważ wnętrze zaprasza nas do świata Alicji w Krainie Czarów. Każdy zakamarek tego tajemniczego miejsca chowa przed nami sporo niespodzianek. Tak więc warto zajrzeć do hotelu tylko dla dorosłych i poczuć magię tego miejsca.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Hotel SPA nad morzem Empty Re: Hotel SPA nad morzem

Pisanie by jalyn.wolf Czw Kwi 27, 2023 2:42 pm

Dawno nie byłam w spa, polecicie jakiś obiekt?
jalyn.wolf
jalyn.wolf
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 27/04/2023

Powrót do góry Go down

Hotel SPA nad morzem Empty Re: Hotel SPA nad morzem

Pisanie by nadia.wolf Czw Kwi 27, 2023 3:59 pm

Też bardzo chciałabym się wybrać na jakieś wakacje w tym roku, ale kompletnie nie umiem się zdecydować na jakąś konkretną ofertę. Z tego powodu chciałabym się was zapytać co o tym myślicie? https://www.hotelmasovia.pl/ Jest to hotel w Giżycku na Mazurach. Co o tym myślicie?
nadia.wolf
nadia.wolf
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 27/04/2023

Powrót do góry Go down

Hotel SPA nad morzem Empty Re: Hotel SPA nad morzem

Pisanie by Zdzisio92 Wto Maj 02, 2023 7:25 am

Myślę, że taki relaks i wypoczynek znajdziecie w hotelu https://www.sofitelgrandsopot.com/pl/ . Położony przy samiutkiej plaży nad Morzem Bałtyckim w sercu Sopotu. To idealne miejsce zarówno na krótki weeekendowy wypad z drugą połówką, jak i z przyjaciółką. To bardzo klimatyczne miejsce i z pewnością każdy wypocznie tam doskonale.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Hotel SPA nad morzem Empty Re: Hotel SPA nad morzem

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach