Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jaki kurier?

+2
sarcia
penopa
6 posters

Go down

Jaki kurier? Empty Jaki kurier?

Pisanie by penopa Czw Maj 20, 2021 1:53 pm

Jestem w trakcie poszukiwania kuriera, jakiś tani by się przydał który błyskawicznie dowozi paczki. Ktoś coś?

penopa
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 175
Join date : 17/12/2020

Powrót do góry Go down

Jaki kurier? Empty Re: Jaki kurier?

Pisanie by sarcia Sob Maj 29, 2021 9:55 pm

Czy to ma być paleta kurierem do Niemiec czy mniejsza przesyłka - zawsze warto skorzystać z pośrednika, bo masz wówczas dostęp do większej liczby firm kurierskich i też możesz porównać sobie ceny.

sarcia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 192
Join date : 21/05/2021

Powrót do góry Go down

Jaki kurier? Empty Re: Jaki kurier?

Pisanie by sowiet Wto Cze 08, 2021 5:52 pm

Akurat ja nigdy nie miałem żadnego problemu jeśli chodzi o wysyłkę różnych rzeczy kurierem i za każdym razem wybierałem właściwą firmę. Muszę przyznać, że także jakiś czas temu czytałem na stronie https://www.sendit.pl/blog/rozne-metody-doreczania-przesylek-na-ktora-najlepiej-sie-zdecydowacktóra faktycznie metoda dostarczania przesyłek może być dla nas najlepsza.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1043
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Jaki kurier? Empty Re: Jaki kurier?

Pisanie by Tymoteusz1 Nie Lip 04, 2021 2:04 pm

Najważniejsze to podejść do tego tematu w sposób odpowiedzialny. Ja mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do artykułu https://www.jaslo4u.pl/gdzie-mozna-sledzic-paczke-nadana-do-anglii-newsy-jaslo-26075 i dowiedzieli się więcej na temat tego, w jaki sposób najlepiej zorganizować kwestię wysyłek do Anglii. Pomyślcie nad tym, bo to ważna rzecz.

Tymoteusz1
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 152
Join date : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Jaki kurier? Empty Re: Jaki kurier?

Pisanie by Meliza Pią Lip 09, 2021 7:48 pm

Jedni kurierzy sprawdzą się do paczek wielkogabarytowych, inni do koper, inni do krajowych, inni do zagranicznych. Polecam do każdej wysyłanej paczki podejść indywidualnie;) Ja tak raz na jakiś czas wysyłam paczki do Anglii, nawet nie wychodzi to tak bardzo drogo.

Meliza
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 64
Join date : 07/10/2019

Powrót do góry Go down

Jaki kurier? Empty Re: Jaki kurier?

Pisanie by setka Sro Paź 27, 2021 3:20 am

Też chętnie się dowiem kogo polecacie. Co prawda mam już swój typ, ale może wy macie większe doświadczenie w nadawaniu przesyłek. Nie ukrywam, że mnie szczególnie zainteresował ten artykul https://www.fox360.net/pl/firma/jak-nadac-paczke-kurierem.html - sporo rzeczy się dowiedziałam. Dla mnie, czyli dla laika, okazał się niezwykle pomocny.

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 351
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Jaki kurier? Empty Re: Jaki kurier?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach