Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

+9
Dżess
Zdzisio92
sarcia
Daniel332
patcat
dana
daren
Kostela
Alfa
13 posters

Go down

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc? Empty Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

Pisanie by Alfa Nie Maj 02, 2021 4:53 am

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?
Dodam, że jestem z Kielc, więc szukam kogoś tutaj na miejscu i zależy mi na dobrej renomie, fachowym podejściu no i żeby cena za takiego prawnika też była max korzystna.
Na razie koleżanka też z takim kredytem podpowiada mi Lextio ( https://lextio.pl/ ) bo to kancelaria typowo zajmującą się sporami z bankami, więc mają przetarte szlaki, ale jeszcze do nich nie dzwoniłam, robię porównanie dopiero.
Może polecicie, albo doradzicie kogo jeszcze wziąć pod uwage?

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc? Empty Re: Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

Pisanie by Kostela Nie Maj 30, 2021 8:43 am

O unieważnienie umowy kredytowej we frankch można spytać się kancelarii, która zajmuje się właśnie takimi sprawami. Całe szczęście ja już wiem gdzie się zgłosić, bo polecono mi sprawdzony i rzetelny zespół prawników. Długi czas zajmują się takimi sprawami i wiedzą dokładnie jakie znaleźć rozwiązanie.

Kostela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 51
Join date : 20/08/2019

Powrót do góry Go down

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc? Empty Re: Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

Pisanie by daren Nie Wrz 05, 2021 10:27 am

Warto na kimś sprawdzonym polegać.

daren
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 36
Join date : 08/01/2021

Powrót do góry Go down

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc? Empty Re: Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

Pisanie by dana Nie Wrz 05, 2021 8:29 pm

Taka profesjonalna pomoc to wręcz jest niezbędna według mnie. To musi być ktoś kto zna problemy frankowiczów, ma rozeznanie w przepisach i będzie wiedział, co w danej sytuacji najlepiej zrobić. Dlatego ja jestem zadowolona, że na https://cleverstep.pl/ trafiłam. Cenię ich za podejście, zaangażowanie, wiedzą jak pomóc.

dana
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 19
Join date : 08/01/2021

Powrót do góry Go down

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc? Empty Re: Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

Pisanie by patcat Pon Wrz 13, 2021 7:00 am

Wiadomo, że jeśli chodzi o kredyt to najlepiej jest w jego sprawie udać się do jakiegoś dobrego doradcy kredytowego. Lecz ja i tak zastanawiam się nad tym czy samemu można w ogóle w jakiś sposób znajdź numer księgi wieczystej / Bo wiecie jednak zanim kupimy dany dom to chciałabym wszystkiego dowiedzieć się znacznie więcej na temat danej nieruchomości.

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Join date : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc? Empty Re: Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

Pisanie by Daniel332 Sro Wrz 15, 2021 7:12 am

Wziąłeś kredyt w walucie frank, to w dzisiejszych czasach według mnie zła wiadomość. Możliwe, że podpisałeś umowę która jest dla ciebie niekorzystana. Jak wakczyć z takimi sytuacjami, jak sobie poradzić z takim problemem? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź na stronie najlepsza kancelaria dla Frankowiczów gdzie eksperci wypowiadają się na tematy finansowe.

Daniel332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc? Empty Re: Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

Pisanie by sarcia Wto Gru 21, 2021 5:04 pm

Co do kredytu we frankach to nie wiem, ale w przypadku kłopotów finansowych przez chwilówki dobrą opcją jest konsolidacja chwilówek . Dzięki niej można uporać się z zadłużeniem raz na zawsze

sarcia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 192
Join date : 21/05/2021

Powrót do góry Go down

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc? Empty Re: Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

Pisanie by Zdzisio92 Wto Sty 25, 2022 6:59 pm

Jeśli szukacie kancelarii która ma macie doświadczenie w dochodzeniu roszczeń z tytułu kredytów frankowych, zachęcam skorzystać z usług tej firmy: https://kancelariafrankowicza.pl/mbank/ . Wszystkim rzetelnie się zajmą od analizy umowy, przez przygotowanie odpowiednich pism i dokumentów oraz na sprawie sądowej kończąc. Z nimi wszystko potoczy się sprawnie i bezproblemowo.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc? Empty Re: Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

Pisanie by Dżess Sro Lut 09, 2022 7:40 pm

Kochani frankowicze pomoc prawna jest też dostępna u firmy https://www.replan.pl/ . U nich możecie dowiedzieć się jak skutecznie walczyć ze swoim kredytem frankowym i odzyskać też swoje pieniądze. Oni od samego początku będą wspierać was w każdej kwestii, także zdecydowanie warto się do nich zgłosić. Mój znajomy korzystał też z ich usług i jest zadowolony.

Dżess
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 124
Join date : 24/04/2021

Powrót do góry Go down

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc? Empty Re: Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

Pisanie by oszela Pią Lut 11, 2022 9:40 pm

Moja znajoma była bardzo blisko wzięcia kredytu we frankach, potem był czas, że żałowała że zaufała doradcy i ma w złotówkach a po latach dzwoniła do niego z podziękowaniami Very Happy Taki kredyt to na pewno dla większości kula u nogi ale są jakieś sposoby by z tego wybrnąć, tu na blogu poruszają temat https://www.polotzek.pl/post,czy-mozna-uniewaznic-kredyt-frankowy,5.html . Jak się już wzięło to się czasu nie cofnie ale na pewno trzeba wykorzystać wszystkie możliwości by taką niekorzystną umowę unieważnić.

oszela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 94
Join date : 27/11/2021

Powrót do góry Go down

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc? Empty Re: Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

Pisanie by Zdzisio92 Pon Cze 06, 2022 7:24 am

Ja z kolei ostatnio przeczytałem bardzo ciekawy artykuł https://mbconsulting.pl/blog-post/odmowa-kredytu-hipotecznego-bez-ponownego-rozpatrzenia-co-mozesz-zrobic/ dotyczący tego co robić, gdy dostaliśmy odmowę kredytu hipotecznego. Jest tam wiele istotnych informacji, dlatego myślę, że warto przeczytać.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc? Empty Re: Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

Pisanie by Vookk32 Pią Cze 30, 2023 11:13 pm

Ugoda z frankowiczami - https://naszamlawa.pl/wiadomosci/na-czym-polega-ugoda-z-frankowiczami/ jest sposobem na znalezienie kompromisu i złagodzenie skutków spadku wartości franka szwajcarskiego dla osób posiadających kredyt we frankach. Negocjacje i porozumienie między stronami mogą przynieść korzyści dla wszystkich zaangażowanych i pomóc w znalezieniu najlepsze rozwiązania w tej patowej sytuacji.

Vookk32
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 85
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc? Empty Re: Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

Pisanie by Weronika1975 Pią Paź 27, 2023 9:31 am

Nigdy nie myślałem, że będę potrzebował pomocy z kredytem we frankach, https://tryczynski.pl/pomoc-frankowiczom-wroclaw/
Pomoc Frankowiczom Wrocław ale kiedy problem się pojawił, to firma oferująca pomoc frankowiczom we Wrocławiu była dla mnie zbawieniem

Weronika1975
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 31
Join date : 12/05/2022

Powrót do góry Go down

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc? Empty Re: Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

Pisanie by Kacper77 Wto Paź 31, 2023 12:06 am

Warto korzystać z pomocy kancelarii? Czy może lepiej zawrzeć ugodę z bankiem? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Macie doświadczenie w tego typu batalii? Ile trwa taka sprawa? Z tego co wiedzę tutaj https://kancelariafrankowicza.pl/frankowiczu-gwarancja-wygranej-lub-zwrot-pieniedzy/ , to są specjalistyczne kancelarie, które zajmują się takim sprawami. Warto korzystać z ich usług?

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 508
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc? Empty Re: Kredyt we frankach: do jakiej kancelarii po pomoc?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach