Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nowinki na temat telefonów

5 posters

Go down

Nowinki na temat telefonów Empty Nowinki na temat telefonów

Pisanie by patcat Czw Mar 18, 2021 5:32 am

Tak jak w temacie. Ciekawa jestem czy szukacie jakiś informacji na temat tych wszystkich nowych modeli telefonów jakie mają się pojawić na rynku? Bo ja od jakiegoś czasu zastanawiam się czy w ogóle można gdzieś takie informacje znaleźć. I tak też między innymi natrafiłam na tę stronę https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/xiaomi-mi-mix4-dane-techniczne dzięki której udało mi się dowiedzieć czegoś więcej na temat telefonu Xioam.

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Join date : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

Nowinki na temat telefonów Empty Re: Nowinki na temat telefonów

Pisanie by Daniel332 Pią Lip 30, 2021 11:32 am

Fajny opis jest  urządzenia bo jest zwrócenie uwagi na funckjonalności takie jak bezpieczeństwo w domu które możemy przystosować do własnych wymagań. Wykorzystanie kamerki obrotowej dzięki czemu możemy widzieć co się dzieje w domu w łatwy sposób.   Wejdź sobie na stronę i przekonaj się sam https://ideatechnologie.com/category/smartfony/ . Polecam tą recenzje bo jest rzetelna i bardzo w niej dużo informacji.

Daniel332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Nowinki na temat telefonów Empty Re: Nowinki na temat telefonów

Pisanie by Maxim Pią Lis 19, 2021 7:05 pm

Lubię czytać takie rzeczy bo też staram się mieć w miarę nowy telefon. Co rok, półtora przeważnie zmieniam na nowy Very Happy Bardzo lubię telefony od Apple, te mogłabym polecić najbardziej. Również tak serwis telefonów https://phonefix.com.pl/oferta/serwis/apple/iphone-xr/ sprawdza się wzorowo, to i może wam się kiedyś przyda.

Maxim
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 110
Join date : 08/10/2019

Powrót do góry Go down

Nowinki na temat telefonów Empty Re: Nowinki na temat telefonów

Pisanie by loca Sro Gru 01, 2021 2:21 pm

A powiedzice, czy macie cos takiego jak zasilacz awaryjny ups w domu? czytalam, ze warto w cos takiego zainwestowac i zamowilam taki dobrej jakosci z armaca

loca
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 84
Join date : 22/11/2021

Powrót do góry Go down

Nowinki na temat telefonów Empty Re: Nowinki na temat telefonów

Pisanie by PaniPa Pon Lut 21, 2022 9:07 pm

Dobrych telefonów nie brakuje co nie, a co chwile powstają nowe modele. Ja tak średnio co dwa lata zmieniam telefon na nowy. Chodzi mi teraz po głowie oppo reno 6 mój brat taki ma i bardzo mi polecał. Jak mogę kupować coś z polecenia to oczywiście idę w to w ciemno.

PaniPa
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 12
Join date : 25/03/2020

Powrót do góry Go down

Nowinki na temat telefonów Empty Re: Nowinki na temat telefonów

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach