Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Polo market czy Lidl - gdzie taniej wam wychodzą zakupy?

4 posters

Go down

Polo market czy Lidl - gdzie taniej wam wychodzą zakupy? Empty Polo market czy Lidl - gdzie taniej wam wychodzą zakupy?

Pisanie by Kaszmirka Pon Kwi 13, 2020 10:01 am

Polo market czy Lidl - gdzie taniej wam wychodzą zakupy?
Nie pytam o jakies ekstra towary tylko o normalną spożywkę

Kaszmirka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 93
Join date : 08/03/2014

Powrót do góry Go down

Polo market czy Lidl - gdzie taniej wam wychodzą zakupy? Empty Re: Polo market czy Lidl - gdzie taniej wam wychodzą zakupy?

Pisanie by Kaszmirka Pon Kwi 13, 2020 10:01 am

zauwazyłam, że im bardziej przyglądam się cenom, tym bardziej widze jak rosną no i szukam w związku z tym sklepów, które nie podniosły cen w tym całym koronawirusie i można u nich jeszcze coś sensownie kupic...

Kaszmirka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 93
Join date : 08/03/2014

Powrót do góry Go down

Polo market czy Lidl - gdzie taniej wam wychodzą zakupy? Empty Re: Polo market czy Lidl - gdzie taniej wam wychodzą zakupy?

Pisanie by Alfa Wto Kwi 14, 2020 6:20 am

Musisz mniej się przyglądać Very Happy Very Happy
A tak powaznie, to korzystasz sobie ze strony ding.pl?
Mają tam zebrane w kupie gazetki wszystkich marketów i dyskontów, np. polo market gazetka, Lidl czy Carrefour,
i można sobie na bieżąco sprawdzać jakie dają akurat promocje, zniżki czy niższe ceny i na tej podstawie idziesz do sklepu i wybierasz to, co Ci najbardziej odpowiada.
Dla mnie taka metoda się super sprawdza, zwłaszcza że mam blisko do większości marketów więc nie musze ekstra drogi nadrabiać, a wiem gdzie moge różne rzeczy dostać taniej.

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Polo market czy Lidl - gdzie taniej wam wychodzą zakupy? Empty Re: Polo market czy Lidl - gdzie taniej wam wychodzą zakupy?

Pisanie by setka Czw Gru 02, 2021 4:01 pm

Ja tam wolę Lidla Smile Można u nich też kupić sporo rzeczy do domu. Ja ostatnio zdecydowałam się na ten czajnik https://marketowe.pl/czajnik-lidl/ i powiem wam, że rewelacja. Za taką cenę to warto.

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 349
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

Polo market czy Lidl - gdzie taniej wam wychodzą zakupy? Empty Re: Polo market czy Lidl - gdzie taniej wam wychodzą zakupy?

Pisanie by Krysia1 Sob Gru 31, 2022 9:58 am

Nie wiem jak spożywka ale wszelkie pozostałe zakupy warto robić w tym centrum handlowym https://gdpoland.pl/odziez/ Masz tam 6 hal gdzie zakupisz biżuterię, meble, kosmetyki czy narzędzia. Idealne miejsce na duże zakupy.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Polo market czy Lidl - gdzie taniej wam wychodzą zakupy? Empty Re: Polo market czy Lidl - gdzie taniej wam wychodzą zakupy?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach