Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

wózek spacerowy dla dziecka

+5
KamilEz
nina83
Zdzisio92
marek3332221
patcat
9 posters

Go down

wózek spacerowy dla dziecka Empty wózek spacerowy dla dziecka

Pisanie by patcat Czw Mar 12, 2020 6:35 am

Zastanawiam się jaki wózek spacerowy jest najlepszy, taki najbardziej praktyczny. Szukając w internecie znalazłam wiele dość ciekawych wózków pod każdym względem przez co nie mogę się jakoś zdecydować. Jednak najbardziej przypadły mi do gustu takie wózki https://www.taniomania.pl/t/wozki-spacerowe-graco i to w całkiem fajnych cenach. A Wy gdzie kupowaliście wózki?

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Join date : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

wózek spacerowy dla dziecka Empty Re: wózek spacerowy dla dziecka

Pisanie by marek3332221 Pią Mar 27, 2020 8:37 am

Ja musiałem ostatnio mojemu dziecku kupić bardzo dobry wózek spacerowy.Trochę czasu mi to zajęło.
_______________________________________________
materace nawierzchniowe

marek3332221
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 3
Join date : 27/03/2020

Powrót do góry Go down

wózek spacerowy dla dziecka Empty Re: wózek spacerowy dla dziecka

Pisanie by Zdzisio92 Pią Cze 03, 2022 10:23 am

Posiadanie dziecka to ogromne szczęście, ale też cała masa wydatków. A jeśli szczęście jest podwójne i los obdarzy nas bliźniakami? Potrzebujemy wówczas odpowiedniego wózka, gdzie będziemy mogli posadzić w nim obok siebie swoje dzieci, zapewniając im najwyższy stopień komfortu. Maluchy będą czuć się w nim swobodnie i bezpiecznie, ponieważ proponowane przez sklep https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/wozki-blizniacze.html pojazdy zaprojektowane zostały w taki sposób, aby były w stanie zapewnić odpowiednią ilość miejsca każdemu dziecku.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

wózek spacerowy dla dziecka Empty Re: wózek spacerowy dla dziecka

Pisanie by nina83 Pon Lip 11, 2022 9:22 am

Sporo fajnych modeli znajdziesz też w sklepie Tulisie. Oferta ciekawa także jeśli chodzi o wózki spacerowe. Popatrz tu https://tulisie.pl/wozek-spacerowy-dla-dziecka - jest w czym wybierać. Atrakcyjne wizualnie, bezpieczne, komfortowe w użytkowaniu. I w dobrej cenie. Plusem zakupów u nich jest też to, że 1% z każdej transakcji oddają dzieciom potrzebującym, a taką akcję warto wspierać.

nina83
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 139
Join date : 09/03/2022

Powrót do góry Go down

wózek spacerowy dla dziecka Empty Re: wózek spacerowy dla dziecka

Pisanie by KamilEz Sro Wrz 14, 2022 2:32 pm

W mojej opinii jeżeli jesteście na etapie poszukiwań wysokiej jakości elementów oraz skutecznego wyposażenia do wyprawki dla swoich maluchów to na pewno warto sprawdzić ofertę marki Recaro Kids u których nie brakuje świetnych modeli jeśli chodzi o wózki wielofunkcyjne https://www.recaro-kids.pl/wozki/wozki-wielofunkcyjne.html i świetnym przykładem jest Sadena, która jest najbardziej smukłych wózków tego typu ma zaledwie 54 cm szerokości

KamilEz
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 178
Join date : 12/09/2022

Powrót do góry Go down

wózek spacerowy dla dziecka Empty Re: wózek spacerowy dla dziecka

Pisanie by sowiet Sro Wrz 14, 2022 5:05 pm

Faktycznie takie wózki są po prostu potrzebne i ja również chcę jeszcze powiedzieć, że dość ważną sprawą jest to aby wiedzieć dokładnie gdzie takich rzeczy po prostu szukać. Jak dla mnie zdecydowanie to sklep z akcesoriami dla dzieci jest takim miejscem gdzie za każdym razem jestem w stanie znaleźć wszystkie takie rzeczy jakich potrzebuję.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1034
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

wózek spacerowy dla dziecka Empty Re: wózek spacerowy dla dziecka

Pisanie by welly32 Wto Maj 23, 2023 7:09 pm

Ja myślę, że wybrany przeze mnie wózek - Riko Nano Pro będzie dobry do końca wózkowania i przez cały ten czas nie będzie potrzeby wymieniania go na inny model. Wózek należy do lekkich i zgrabnych, a do tego szybko się składa. Ma też sporo miejsca w spacerówce, więc powinien być wygodny dla malucha. Warto wziąć go pod uwagę.

welly32
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 83
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

wózek spacerowy dla dziecka Empty Re: wózek spacerowy dla dziecka

Pisanie by zoa63 Czw Lis 30, 2023 10:12 am

Genialną spacerówką jest ta od Cavoe Moi+. Póki nie jest potrzebne dużo miejsca - jest malutka, ale gdy dziecko rośnie, można ją powiększać poprzez powiększanie budki czy też regulację podnóżka.

zoa63
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 38
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

wózek spacerowy dla dziecka Empty Re: wózek spacerowy dla dziecka

Pisanie by asel Wto Sty 30, 2024 4:35 pm

Bardzo fajne wózki w wysokim standardzie wykonania ma marka Ibebe, zobacz sama na ich stronie https://www.ibebe.eu/. Mój maluszek jest w nim bezpieczny i czuje się komfortowo, więc smacznie śpi na spacerkach. Wózki mają wszystko czego potrzeba nawet elektroniczny hamulec, a nie kosztują nie wiadomo ile.

asel
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 31
Join date : 30/05/2022

Powrót do góry Go down

wózek spacerowy dla dziecka Empty Re: wózek spacerowy dla dziecka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach