Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jakie zapachy perfum kupujecie najczęściej?

5 posters

Go down

Jakie zapachy perfum kupujecie najczęściej? Empty Jakie zapachy perfum kupujecie najczęściej?

Pisanie by Alfa Sro Mar 11, 2020 1:01 pm

Jakie zapachy perfum kupujecie najczęściej?
Macie takie swoje top of the top?

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Jakie zapachy perfum kupujecie najczęściej? Empty Re: Jakie zapachy perfum kupujecie najczęściej?

Pisanie by Kaszmirka Pią Mar 13, 2020 9:04 am

Ja kupuję różne w zasadzie.
Ostatni nabytek to perfumy dior addict ze sklepu https://perfumetki.pl/perfumy-markowe/58-dior-addict.html
już jakiś czas chodziły mi po głowie, ale wreszcie dozbierałam sumkę i zamówione:)
Lubię też inne marki, nie żeby tylko Dior, uważam że dobrze jest próbować różnych zapachów a nie cały czas to samo, bo to nudne

Kaszmirka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 93
Join date : 08/03/2014

Powrót do góry Go down

Jakie zapachy perfum kupujecie najczęściej? Empty Re: Jakie zapachy perfum kupujecie najczęściej?

Pisanie by deka Pon Gru 14, 2020 9:54 am

Jeśli chodzi o sprawdzone marki w dobrej cenie, to na pewno Golden Rose. Mają genialne pomadki, które naprawdę robią różnicę. To jest kosmetyk z jakby inne półki, niż znane mi marki. Totalna różnica ;-)

deka
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 13
Join date : 14/12/2020

Powrót do góry Go down

Jakie zapachy perfum kupujecie najczęściej? Empty Re: Jakie zapachy perfum kupujecie najczęściej?

Pisanie by Sewilla Pią Lut 24, 2023 12:43 pm

Ja oczywiście stawiam na moje ulubione marki, które jednak wyróżniają się idealnymi połączeniami nut zapachowych odpowiadającym moim gustom oraz zachowujących długo trwałość. Dlatego jeśli chcesz znaleźć swój zapach to polecam też trochę w tym temacie poczytać na portalu Encyklopedia Perfum, gdzie na przykład znajdziesz opis propozycji Carolina Herrera 212 Men Heroes https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/carolina-herrera-212-men-heroes która posiada owocowo – aromatyczne zapachy, przez co można mieć poczucie świeżości i intensywności.

Sewilla
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 130
Join date : 03/09/2022

Powrót do góry Go down

Jakie zapachy perfum kupujecie najczęściej? Empty Re: Jakie zapachy perfum kupujecie najczęściej?

Pisanie by fiołek Pią Mar 24, 2023 6:01 pm

Jeśli nie wiesz, na jakie perfumy tym razem postawić, to zapewne znajdziesz jakąś inspirację w artykułach na stronie tego bloga https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/lancome-la-vie-est-belle. Znajduje się tam wiele przydatnych treści, z których można dowiedzieć się bardzo ciekawych rzeczy. Myślę, że nie będziesz żałować.

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 228
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

Jakie zapachy perfum kupujecie najczęściej? Empty Re: Jakie zapachy perfum kupujecie najczęściej?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach