Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex?

4 posters

Go down

Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex? Empty Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex?

Pisanie by Alfa Czw Sty 30, 2020 8:55 am

Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex?
Pytam, bo trafiłam na youtube na kilka nagrań różnych ludzi w temacie tradingu automatycznego,
i czegoś takiego co się nazywa prop trading - dla mnie to obce pojęcie, ale bardzo ciekawi mnie czy faktycznie jest możliwe zarabianie na automacie, że jakiś system sam kupuje i sprzedaje waluty i ma się z tego jakieś zyski?
Wg tego co słucham nagrań z kanału https://youtu.be/lDS28Uku6Hw to nawet 25% rocznie można zarobić,
to byłoby wg mnie super rzeczą,
ale mam obawy co do tego czy to aby nie jest jakaś mrzonka...

ktoś ma możliwość wypowiedzenia się czy to możliwe?

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex? Empty Re: Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex?

Pisanie by Kaszmirka Wto Lut 11, 2020 3:20 pm

z tego co widzę, to tam jest link do strony te j firmy Properly i jest opcja podejrzenia że faktycznie ich strategie tyle zarabiają - jak sobie poszukasz to jest cała historia od 2014

Kaszmirka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 93
Join date : 08/03/2014

Powrót do góry Go down

Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex? Empty Re: Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex?

Pisanie by Alfa Sro Mar 11, 2020 12:55 pm

właśnie wczytuję się od jakiegoś czasu i chyba się zdecyduje, tylko teraz przez tego zafajdanego koronawirusa to musiałam wydac na zakupy dla rodziny na wypadek kwarantanny ech

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex? Empty Re: Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex?

Pisanie by Kaszmirka Pią Kwi 03, 2020 6:11 am

Alfa napisał:właśnie wczytuję się od jakiegoś czasu i chyba się zdecyduje, tylko teraz przez tego zafajdanego koronawirusa to musiałam wydac na zakupy dla rodziny na wypadek kwarantanny ech

Very Happy Very Happy wiem , o czym mówisz!

Kaszmirka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 93
Join date : 08/03/2014

Powrót do góry Go down

Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex? Empty Re: Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex?

Pisanie by Alfa Pon Kwi 27, 2020 8:40 am

No właśnie, niestety.
Ps w temacie automatów forex czytałaś ten tekst:
http://www.prop-trading.pl/automaty-transakcyjne-forex-nigdy-sie-nie-mecza/ ?
nawet mnie dość przekonuje

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex? Empty Re: Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex?

Pisanie by Pistacja Sob Paź 30, 2021 10:43 am

Moim zdaniem lepiej sobie iść na szkolenie np. do Roberta Gawędy i zacząć zarabiać samemu bazując na konkretnej wiedzy

Pistacja
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 135
Join date : 25/10/2021

Powrót do góry Go down

Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex? Empty Re: Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex?

Pisanie by Lagores Sro Mar 29, 2023 4:49 pm

In order to get my dividends from investments, I prefer reliable stacking of cryptocurrencies, so it is important to take into account the risks and dependability of these investments when choosing an investment strategy. Because I am aware of their organizational structure and what they offer, I endorse Ethereum Beacon Node to everyone because I believe it to be a fantastic opportunity. Your ability to switch to solo stacking, which increases your profitability, is made possible by their technology, which makes the network completely secure.

Lagores
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 6
Join date : 20/03/2023

Powrót do góry Go down

Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex? Empty Re: Czy wg was da sie zarobić na automatach na forex?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach