Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oszczędzanie na produktach finansowych

+2
patcat
Daniel332
6 posters

Go down

oszczędzanie na produktach finansowych Empty oszczędzanie na produktach finansowych

Pisanie by Daniel332 Pon Gru 30, 2019 7:41 pm

Jedną z ciekawych metod na oszczędzanie jest korzystanie z promocji bankowych na produkty finansowe. Na tej stronie https://misterbudget.pl/ są zebrane wszystkie okazje oferowane przez banki w jednym miejscu.

Daniel332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

oszczędzanie na produktach finansowych Empty Re: oszczędzanie na produktach finansowych

Pisanie by patcat Pon Lut 01, 2021 1:42 pm

W sumie to jest zawsze jakieś rozwiązanie. Lecz nie każdy może sobie na nie pozwolić. Jednak dla każdego ma bardzo duże znaczenie to czy odkładanie na emeryturę ma w ogóle jakiś sens? Bo wiecie niewiele osób teraz się na takie rozwiązanie decyduje. Ale ja uważam, że warto je rozważyć.

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Join date : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

oszczędzanie na produktach finansowych Empty Re: oszczędzanie na produktach finansowych

Pisanie by Kostela Wto Paź 19, 2021 9:34 am

Pewnie takie oszczędzanie jest dobre dla niektórych osób. Dla mnie natomiast najprostszą formą są zakupy na net-pocket. Można wydawać pieniądze i kupować co się chce a za każdy produkt dostaje się zwrot nawet do 20%.

Kostela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 51
Join date : 20/08/2019

Powrót do góry Go down

oszczędzanie na produktach finansowych Empty Re: oszczędzanie na produktach finansowych

Pisanie by daren Czw Paź 28, 2021 8:29 pm

Dla mnie dobrym pomysłem na oszczędzanie jest program ppk. Dużo informacji jest na stronie https://www.mojeppk.pl/ , można nawet sobie wyliczyć na jakie zyski można liczyć. Już ten pierwszy rok pokazał, że opłaca się tak odkładać. Ja przede wszystkim myślę o przyszłej emeryturze, żeby mieć dodatkowe zabezpieczenie finansowe.

daren
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 36
Join date : 08/01/2021

Powrót do góry Go down

oszczędzanie na produktach finansowych Empty Re: oszczędzanie na produktach finansowych

Pisanie by Ewakot677 Czw Gru 09, 2021 5:36 pm

Nie marnuj swojego czasu na pozycje opisujące cudze dojście do sukcesu, jeśli nie idą za tym żadne przydatne wskazówki
Polecam rozwój osobisty

Ewakot677
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 29
Join date : 26/10/2021

Powrót do góry Go down

oszczędzanie na produktach finansowych Empty Re: oszczędzanie na produktach finansowych

Pisanie by nina83 Pią Mar 03, 2023 5:16 pm

Warto poszukać oszczędności na rachunkach. Można płacić mniej za prąd, trzeba tylko wybrać odpowiednią taryfę. Przede wszystkim trzeba określić, kiedy się najwięcej korzysta z energii. Dla osób pracujących najlepszą opcją będzie taryfa G12, bo w nocy stawka jest najniższa. Wtedy można wykonać pranie, zmywanie i sprzątanie. To oferta dla osób, które pracują w dzień. Tutaj są szczegóły https://eon.pl/dla-domu/portal-o-energii-dla-domu/taryfa-g12 .

nina83
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 144
Join date : 09/03/2022

Powrót do góry Go down

oszczędzanie na produktach finansowych Empty Re: oszczędzanie na produktach finansowych

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach